Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 173
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Прихильники ЗеМолодіжки долучились до міжнародних заходів, на Сумщині відбулась координаційна зустріч, а прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини продовжують допомагати рідному регіону.

Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки долучилися до Campus Polska Przyszłości 

Захід об’єднав активних громадян Польщі, молодих політиків, активістів та представників молодіжок з інших країн. Протягом шести днів кампусу відбулись дискусії на різні теми, у ході яких молодь дізналась від топових експертів та гостів нову інформацію. У рамках заходу були обговорені сучасні виклики, можливості майбутнього в Україні, а також загальна міжнародна ситуація. Захід організовано польською партією Рlatforma Оbywatelska на чолі з Президентом Варшави Рафалем Тшасковським.

Прихильниця ЗеМолодіжки долучилася до семінару Millennial Takeover 

Двадцять молодіжних лідерів зі Східної та Південно-Східної Європи зібралися в Кахетії, щоб отримати практичні навички для боротьби зі зростаючою загрозою популізму та дізнатись, як деконструювати популістські правила гри. У ході програми учасники мали можливість заслухати змістовні сесії, які розширили інтелектуальні, лідерські та практичні навички молоді для того, щоб зміцнити європейську модель вільного і демократичного суспільства від авторитарних режимів! Окрім того, учасники обговорили місце та роль України у світовій політиці сьогодення. Захід організовано регіональними офісами “Фонду Фрідріха Науманна” Східної та Південно-Східної Європи, Туреччини і проведений “Фондом Фрідріха Науманна за Свободу”. 

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини продовжують допомагати рідному регіону

Днями прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини долучилися до волонтерів благодійного фонду «Support Kherson» та взяли участь у розвантаженні й пакуванні гуманітарної допомоги. Продуктові набори та засоби гігієни отримали мешканці Херсонщини, які тимчасово перебувають у місті Одесі.

Прихильники ЗеМолодіжки Волині взяли участь у форумі “Молодіжні ініціативи та проєкти”

Протягом заходу прихильники ЗеМолодіжки разом з експертами поділилися важливими ідеями та проєктами, спрямованими на покращення життя молоді Волині. Лебедь Богдан, лідер ЗеМолодіжки Волині, взяв участь у панельній дискусії, де з радістю поділився своїм досвідом та думками про роль молоді в сучасних реаліях.

Форум організовано Волинським обласним молодіжним центром “YouthСфера” за підтримки Департаменту молоді та спорту Волинської ОДА.

На Сумщині відбулась координаційна зустріч “Молодь єднає”

У ході зустрічі прихильники обговорили ряд важливих питань: у чому прояв незалежності країни, роль молоді у забезпеченні незалежності та, як виборювати політичну незалежність в умовах війни. Окрім того, учасники мали можливість поспілкуватися та поставити запитання народному депутату України Михайлу Ананченку. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy