Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 192
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

У ЗеМолодіжки Хмельниччини новий лідер, ЗеІсторії на Харківщині, прихильники ЗеМолодіжки Миколаївщини долучились до “Форуму єдності”, а в Києві дізнатися більше про міжнародні відносини.

Про ці та інші новини сміливої молоді – у дайджесті.

У ЗеМолодіжки Хмельниччини новий лідер

ЗеМолодіжка представила нового лідера ЗеМолодіжки Хмельниччини. Ним став Володимир Новак. Ще зі студентських років хлопець проявив лідерські та організаторські якості, тому з легкістю очолив студентську раду свого навчального закладу, де займався організацією різних заходів для молоді. Зараз Володимир працює на посаді помічника народного депутата України та відповідає за забезпечення зв’язку між владою та громадянами.

Лідер ЗеМолодіжки Закарпаття взяв участь у спортивних змаганнях «Карпатська миля»

Даний спортивний захід був спрямований на підтримку військових, на якому учасники продемонстрували комплекс фізичної підготовки сил спеціальних операцій ЗСУ, учасники бігли на дистанції 1,6 км та всі вправи виконували в бронежилеті. 

За словами лідера, захід дозволив не тільки випробувати себе фізично, а й долучитися до важливої підтримки наших військових. Захід організовано Ужгородською міською радою та Закарпатською ОВА.

На Харківщині відбулись ЗеІсторії

Цього разу до прихильників завітав голова фракції «Слуга Народу» в Харківській області Ігор Захарченко. Молодь мала можливість дізнатися про шлях пана Ігоря в політиці, його передвиборчу діяльність та процес виборів. Особливо цінно для прихильників було почути поради політика. Зустріч надихнула учасників на нові звершення.

Прихильники ЗеМолодіжки Миколаївщини долучились до “Форуму єдності”

Масштабний «Форум єдності» відбувся з нагоди Міжнародного дня молоді та Дня Незалежності України. У заході взяли участь перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов, генерал-майор Дмитро Марченко та в.о. начальника Управління молоді та спорту Миколаївської ОВА Михайло Ніколаєв.

У ході форуму молодь та представники місцевої влади обговорили ряд важливих питань сучасної України. У рамках заходу представників ЗеМолодіжки Миколаївщини нагородили почесними відзнаками Миколаївської ОВА «Святий Миколай Чудотворець» III ступеня та подяками Миколаївської ОВА. Форум організовано Миколаївською ОВА.

У Києві прихильники дізналися більше про міжнародні відносини

Темою обговорення стала: “Удосконалення та побудова міжнародних відносин з країнами Європи”. До заходу долучився народний депутат “Слуги Народу” Святослав Юраш, який спільно з молоддю обговорив питання: як залучити більше іноземних інвестицій з країн Європи до України під час війни, відношення до українців закордоном та, як повертати молодь в Україну після закінчення війни.

Прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини долучились до семінару з партійного будівництва

Під час семінару учасники обговорили горизонтальну та вертикальну партійну комунікацію, роботу партійних осередків на місцевому рівні, партійну розбудову в умовах воєнного стану, залучення ВПО до розвитку та життя громади. Захід було організовано міжнародним республіканським інститутом в рамках програми USAID “Рада: наступне покоління”.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy