Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 278
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини, Кіровоградщини та Кривого Рогу розпочали марафон онлайн-дебатів, круглий стіл на Закарпатті, а в Києві відбувся заключний захід у серії “Участь молоді в прийнятті державних рішень”.

Про ці та інші новини сміливої молоді – у дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини, Кіровоградщини та Кривого Рогу розпочали марафон онлайн-дебатів

“За” чи “проти” надання голосувати на виборах Президента України, Верховної Ради України та місцевих виборах неповнолітнім громадянам України – саме це питання винесли на онлайн-дебати прихильники. У ході дискусії кожен учасник мав змогу висловити свою позицію та почути думки опонентів, а також обговорити переваги і недоліки для забезпечення справедливого та ефективного виборчого процесу.      

Цього разу прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини здобули перемогу, відстоюючи позицію підтримки права надання неповнолітнім громадянам України голосувати. Надалі прихильники планують передати естафету іншим обласним командам ЗеМолодіжки.

Прихильники ЗеМолодіжки Одещини долучилися до обласного форуму депутатів місцевих рад

Учасники заходу  відзвітували та підбили підсумки своєї роботи за півтора року повномасштабної війни. До присутніх звернулася в онлайн-форматі голова партії «Слуга Народу» пані Олена Шуляк, яка зауважила, що Одещина весь цей час  проходить досить  складні випробування, і дуже важливою зараз є всебічна підтримка  одне одного. Окрім того, учасники поговорили  про програми підтримки  внутрішньо переміщених осіб та допомоги постраждалим від збройної агресії. Про свою діяльність розповіли представниці «Зе!Жінки» та прихильники молодіжного крила ПП “Слуга Народу” ЗеМолодіжка. 

Прихильники ЗеМолодіжки Львівщини долучились до міжнародної конференції

У Києві відбулась міжнародна конференція “Special Tribunal for the Crime of Aggression against Ukraine. Justice to be served”, присвячена створенню спеціального трибуналу для розгляду злочинів агресії проти України. Конференція об’єднала понад 70 спікерів, включаючи українських чиновників та міжнародних юристів, підкреслюючи підтримку справедливості та покарання агресора.

На Закарпатті відбувся круглий стіл

Волонтерство та допомога захисникам – про це йшлося на круглому столі ЗеМолодіжки з Ольгою Яремою, представницею обласної команди ПП «Слуги Народу». Учасники поспілкувалися, як залучати ресурси для підтримки наших захисників та як комунікувати з владою, щоб активно розвивати роботу.

У Києві відбувся заключний захід у серії “Участь молоді в прийнятті державних рішень” 

До зустрічі долучився особливий гість, лідер ЗеМолодіжки Київ, депутат Київської міської ради та перший чемпіон світу з дзюдо в історії України Георгій Зантарая. Учасники обговорили важливі для молоді питання: місцеве самоврядування в Києві, як стати депутатом міської ради. Георгій розповів про свій досвід депутатства та дав молоді поради, щоб досягти поставлених цілей.

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини привітали з Днем державного прапора 

З нагоди Дня Державного Прапора України лідери ЗеМолодіжки Херсонщини підготували челендж, у якому зачитали рядки з патріотичного вірша Володимира Архипенка «Прапор України». 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy