Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 266
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Семінар у Кракові, творчий спротив ЗеМолодіжки Херсонщини, обласний молодіжний форум на Хмельниччині та заходи до Дня молоді. Про ці та інші новини сміливої молоді – у дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки долучились до семінару в Кракові

Темою заходу стало залучення нових прихильників та організація івентів для розвитку молодіжних об’єднань з метою підвищення політичної освіти. Організували семінар наші друзі, молодіжка Konservativ Ungdom, а учасниками стала активна молодь з України та Данії. Учасники дізнались про досвід інших молодіжних крил та розуміння, як цей досвід використовувати для розвитку спільноти ЗеМолодіжки.

Творчий спротив ЗеМолодіжки Херсонщини

Лідерка Чистопільського старостинського округу ЗеМолодіжки Херсонщини Олександра Кубанкіна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі творчої платформи “Алея Зірок України”, на якому представила портрет Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Нещодавно Cаша отримала першу премію конкурсу.

У Києві відбулась зустріч “Участь молоді в прийнятті державних рішень”

Темою діалогу стала діяльність Кабінету Міністрів України. На зустріч був запрошений спеціальний гість – заступник Міністра освіти і науки України, голова фракції “Слуга Народу” у Київській міській раді Андрій Вітренко.

Прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу провели захід до Дня молоді

Темою заходу стала: “Історія та права молоді крізь роки”. Учасники мали змогу дізнатися для себе нове, а саме: цікаві факти про історію розвитку прав молоді, їхнє становлення та зміни з плином часу, основні принципи та засади молодіжної політики в Україні, інформацію про практичні навички з написання звернень та клопотань, деталі успішних кейсів молодих політиків та їхнього професійного зростання.

Прихильники ЗеМолодіжки Миколаївщини долучились до Тилігульських ігор

Прихильники та лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини Агабеков Раміль долучились до крутого івенту, присвяченому до Міжнародного дня молоді. Молодь взяла участь у змаганнях та екоквестах. Окрім цього, відвідали обласну регату Тилігульським лиманом та фестиваль-ярмарок побуту Бузького козацтва. Також в рамках заходу погасили поштову марку “Тилігул” присвячену Бузькому козацтву.

Молодіжний обласний форум на Хмельниччині “В єдності наша сила”

Хмельницька ОВА, Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОДА, молодіжна рада при ОВА спільно з молодіжним центром запросили прихильників ЗеМолодіжки Хмельниччини взяти участь у форумі “В єдності наша сила”.

Під час форуму Вжешневська Оксана, керівниця апарату Хмельницької обласної військової адміністрації, привітала та нагородила кращих представників активної молоді. Після нагородження відбулась панельна дискусія «Визнання внеску молоді у пришвидшення перемоги».

Флешмоб до Дня молоді на Закарпатті

Прихильники ЗеМолодіжки Закарпаття разом із молодіжною радою при Закарпатській ОВА провели флешмоб до Дня молоді. Метою було не тільки висловити свою підтримку ЗСУ та продемонструвати любов до України, а й донести важливе послання щодо сили і згуртованості молодого покоління. Такі активності не лише показують єдність молоді, а й те, наскільки важливо мати спільну мету та працювати разом для досягнення цілей.

Екотолока на Волині

Прихильники ЗеМолодіжки Волині провели екотолоку в Камінь-Каширському.

Молодь ще раз показала, що ЗеМолодіжка – це про небайдужість та свідомість.

“ЗеІсторії” на Харківщині

Цього разу гостею заходу стана народна депутатка «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

Учасники мали можливість дізнатися про шлях пані Марії в політиці, її навчання, самоосвіту, а також першу практику. Її історія надихнула прихильників не опускати руки, бути сміливими та постійно пробувати себе в чомусь новому.

В Одесі відбулася зустріч “Молодіжні ради як інструмент для розвитку молоді та самоідентифікації себе”

Учасники заходу обговорили можливі напрямки розвитку волонтерського руху в Україні,  взяли участь в обговоренні незвичайних історій успіху та взаємодію з громадами для досягнення спільних цілей. Цікавою для всіх виявилася дискусія щодо розвитку молодіжної політики, молодіжних рад та нових можливостей для молоді.

Своїм багаторічним досвідом поділилася з молоддю Юліана Назо, тренерка, очільниця  ГО «Молодіжна рада Одеської області», керівниця Південного макрорегіону СпівДія та «СпівДія Хаб Одещина», «Обʼєднання студентських самоврядувань”.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy