Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 213
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка презентувала команду Криму, прихильники ЗеМолодіжки Закарпаття активно співпрацюють з місцевою владою, на Полтавщині відбувся обласний форум, а прихильники ЗеМолодіжки Донеччини долучились до обговорення мінної безпеки.

Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

ЗеМолодіжка презентувала команду Криму

ЗеМолодіжка Криму об’єднає активну кримську молодь, яка планує повернутися після деокупації додому. Роль молоді є ключовою в реінтеграції Криму, тому треба починати діяти вже зараз.

“У момент, коли Крим буде деокупований, ми повинні мати чіткий план, що саме робити як політична сила, як ЗеМолодіжка. Саме на цьому і зосередиться робота прихильників ЗеМолодіжки Крим”, – прокоментував Олександр Санченко.

Прихильники ЗеМолодіжки Закарпаття активно співпрацюють з місцевою владою

Лідерка ЗеМолодіжки Берегівського району зустрілася з Віталієм Матієм, головою Берегівської РВА. У ході зустрічі вони обговорили ситуацію молодіжної політики у районі, молодіжні ініціативи та можливості покращення співпраці у цьому напрямі. 

Також молодь поспілкувалася з головою Хустської районної ради Назарієм Павлієм. Основну увагу приділено обговоренню підтримки молодіжних ініціатив та взаємодії з активістами громад району. Зокрема, мова йшла про Довжанську, Вишківську, Міжгірську та Керецьківську ТГ.

На Полтавщині відбувся обласний форум

Прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини організували обласний форум «Сила в тобі: форум справжніх лідерів». Учасники обговорили ряд питань, серед яких: хто такий лідер, його роль у команді та його участь у важливих процесах під час війни. Запрошені гості зарядили та змотивували своїми виступами молодь.

До форуму долучився голова підкомітету з питань рентних платежів, екологічного податку та оподаткування АПК Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Олексій Устенко.

Прихильники ЗеМолодіжки Донеччини долучились до обговорення мінної безпеки

Лідери територіальних громад та прихильники ЗеМолодіжки Донеччини долучились до круглого столу «Мінна безпека». На заході учасники дізнались про види мін, перші дії у разі виявлення небезпечних предметів, а також загальну статистику замінованих територій України. Під час круглого столу були і практичні завдання, у ході яких всі охочі могли спробувати, як саме діяти у разі небезпеки.

До заходу долучився представник Halo Trust в України Ілля Перекрьостов, який разом з колегами провів вже десятки тренінгів з мінної безпеки. 

Прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу допомагають боротися з наслідками ворожих обстрілів

Лідери та прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу долучились до масштабної роботи із розбору завалів, забиття вікон та інших робіт після чергового ракетного обстрілу міста. Молодь зазначила, що прибирання розбитого скла й залишків бетону, очищення вікон від гострих осколків, доставка будматеріалів поквартирно потребують підтримки небайдужих людей. Тому прихильники не змогли залишитись осторонь спільного горя.

Дякуємо свідомій молоді.

У Києві відбулась дискусія на тему: “Участь молоді в прийнятті державних рішень. Верховна Рада” 

Політично активна молодь поговорила з народним депутатом Олексієм Жмеренецьким про участь молоді в прийнятті державних рішень. У ході зустрічі учасники підняли цікаві для себе теми: повноваження народного депутата, процедура підготовки та розгляду законопроєктів та як стати народним депутатом. Також прихильники мали можливість отримати відповіді на поставлені питання від пана Олексія про його професійну діяльність та цікаві кейси роботи.

ЗеРуханка на Чернігівщині

На ЗеРуханці зібралась найактивніша молодь Чернігівщини. Спільний час подарував енергію та став відмінною можливістю для прихильників проявити свою свідому позицію щодо здорового способу життя. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy