Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 227
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

На Херсонщині прихильники ЗеМолодіжки допомагають місцевому населенню, на Рівненщині відбувся круглий стіл, прихильники Полтавщини вляли участь в обговоренні про медичну реформу, а за допомогою ЗеРуханки молодь популяризує активний спосіб життя.

Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

На Херсонщині прихильники допомагають місцевому населенню

Лідери територіальних громад ЗеМолодіжки Херсонщини разом з волонтерами відвідали деокуповані села Бериславського і Херсонського районів та взяли участь у розвантажені гуманітарної допомоги. Набори отримали понад півтори тисячі родин.

На Рівненщині відбувся круглий стіл

У ході круглого столу «Нагальні проблеми молоді у громадах Рівненської області» прихильники ЗеМолодіжки обговорили гострі питання, які щодня виникають у громадах, для їх якнайшвидшого вирішення. Окрім того, молодь поговорила про реалізацію громадських проєктів на місцях.

Прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини взяли участь в обговоренні медичної реформи

Молодь Полтавщини долучились до обговорення на тему: “Медична реформа: розвиток медицини у сільській місцевості, залучення молодих фахівців”. Основним меседжем зустрічі стало виявлення основних проблем, які виникають в процесі надання медичних послуг різним категоріям населення в громадах.

Учасники зосередили увагу на покращенні матеріально-технічної бази лікарень за кошт державного бюджету, грантових коштів та меценатів, залучення молодих фахівців, розвиток сімейної медицини у сільській місцевості та формування мережі надання первинної медичної допомоги.

ЗеМолодіжка Закарпаття долучилася до організації літературного вечора  

У Довжанській ТГ в артпросторі «Фійовка» пройшов літературний вечір Крістіни Турок. Також відбулась дискусія про подальшу роботу в клубі, де планується ще багато заходів.

«Розвиваємо та покращуємо громаду і в напрямку культури. Важливо, щоб молодь долучалася до просвітницьких заходів також, тож продовжуємо над цим працювати», – зауважила лідерка ЗеМолодіжки Довжанської ТГ Олександра Сливка.

За допомогою ЗеРуханки прихильники популяризують активний спосіб життя

Цього тижня прихильники ЗеМолодіжки зібрались в чотирьох регіонах, аби власним прикладом показати важливість активного та здорового способу життя. Так, ЗеРуханка відбулась на Хмельниччині, Харківщині, Кіровоградщині та Буковині. До останньої також долучився віцечемпіон світу з карате Валерій Чобота. Прихильники наголосили, що руханка не лише підвищує  фізичну активність учасників, а й дає змогу отримати нові знайомства та насолодитися дружньою атмосферою спілкування.

https://www.instagram.com/reel/CvZlayXqI7r/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ%3D%3D

https://www.instagram.com/reel/CvZlayXqI7r/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ%3D%3D
https://www.instagram.com/reel/CvRazIyoIK6/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D
https://www.instagram.com/reel/CvcWBtaNh-7/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy