Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 483
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеКемп 2023, зустрічі прихильників з представниками місцевої влади на Закарпатті та Одещині, регіональний молодіжний форум “Роль молоді після деокупації Запорізької області” у Запоріжжі, а на Херсонщині привітали лікарів з Днем медичного працівника.

Про ці та інші новини незламної молоді – у дайджесті.

ЗеКемп-2023 відбувся

Цьогорічний івент зібрав близько 300 лідерів ЗеМолодіжки зі всієї України та став справжньою платформою для просвітництва та обміну досвідом. До участі в ЗеКемпі долучились понад десять народних депутатів України, які у ході панельних дискусій розповіли прихильникам про свій досвід політичної діяльності. Під час виступів запрошених гостей лідери ЗеМолодіжки мали можливість поставити питання та підсвітити нагальні проблеми для молодіжної політики з різних областей та сфер. 

Команда ЗеМолодіжки Закарпаття зустрілася із головою Рахівської РВА Владиславом Кичем

У ході зустрічі обговорили багато важливих питань щодо молодіжної політики, співпраці з молодіжними радами та громадськими організаціями. Владислав Кич запевнив, що підтримуватиме створення таких мереж у Великобичківській і Богданській громадах.

У Запоріжжі відбувся регіональний молодіжний форум “Роль молоді після деокупації Запорізької області”

Форум складався з двох частин: панельної дискусії та презентації «Успішне втілення молодіжних проєктів». У ході панельної дискусії запрошені експерти відповіли на питання прихильників, поділилися думками та баченням на тему ролі молоді після деокупації територій Запорізької області. 

Під час презентації учасники форуму взяли участь в інтенсивному курсі з розробки проєктів, управлінні та досягненні результатів у проєктах. Молодь мала змогу обмінятись досвідом, отримати корисну інформацію, напрацювати проєкти в групах. 

Засідання Молодіжної ради на Хмельниччині

Відбулось друге засідання Молодіжної ради при Хмельницькій ОВА. Було прийнято рішення не змінювати кількість комітетів, а дати кожному члену молодіжної ради можливість обрати найцікавіший для себе. Також обговорили підготовку до обласного форуму «В єдності наша сила: Хмельниччина». 

На Херсонщині привітали лікарів з Днем медичного працівника

Обласний лідер Нісар Ахмад разом з лідерами територіальних громад ЗеМолодіжки Херсонщини та волонтерами відвідали ряд медзакладів міста Херсона, привітавши незламних лікарів Хесронщини з Днем медичного працівника.

На Одещині пройшла зустріч з обласним лідером ЗеМолодіжки та заступником голови Одеської ОВА Романом Григоришиним 

Зустріч було присвячено темі стажування для молоді в органах місцевого самоврядування та її можливостей на міжнародному рівні. Учасники зустрічі активно обговорили важливу роль молоді в політиці та її потенціал у творенні змін у країні. 

Також прихильники поговорили про важливість волонтерства серед молоді та його розвитку. Окрім того, обговорили стимул для повернення молодих громадян України з-за кордону.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02gYpe7K8GMty7aLJkzy9Bt5JGc44NfXWzji1dbwyaWtqqpevFqC5vftBfKTdhkTfml&id=100064760079432

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy