Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 243
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка зміцнює міжнародні зв’язки, на Миколаївщині пройшов молодіжний форум, у регіонах провели ЗеРуханки, а лідер ЗеМолодіжки Херсонщини отримав відзнаку Верховної Ради України.

Про ці та інші новини свідомої молоді – у дайджесті.

ЗеМолодіжка зміцнює міжнародні зв’язки

Цього тижня відбулась онлайн-зустріч з молодіжним крилом партії Renaissance – Jeunes avec Macron. У ході спілкування політичний лідер Олександр Санченко розповів про ситуацію в Україні, а також про ЗеМолодіжку та важливу роль ком’юніті в сьогоднішніх реаліях.

Також він наголосив на важливості активної молоді та її здатності внести зміни в суспільство. Водночас Олександр наголосив на необхідності підтримки та солідарності з молодими людьми в Україні, які зіткнулися зі складнощами через війну.

У Києві молодь поговорила про першу медичну допомогу

Прихильники ЗеМолодіжки Києва обговорили проблематику надання першої домедичної допомоги та роль населення і громадськості, особливості надання першої домедичної допомоги у віддалених та важкодоступних регіонах, проблеми та виклики у підготовці населення до надання першої домедичної допомоги, оцінка ефективності та удосконалення системи надання першої домедичної допомоги при невідкладних станах.

ЗеМолодіжки Закарпаття, Львівщини та Харківщини провели ЗеРуханки

ЗеМолодіжка Харківщини провела традиційну ЗеРуханку, яка відбулась у Люботинській громаді. До прихильників долучилися поважні гості – заступник міського голови Рубан В’ячеслав, депутати Люботинської міської ради Малік Володимир та Гела Людмила.

А прихильники ЗеМолодіжки Львівщини та Закарпаття об’єдналися на руханці, аби посприяти підтримці здорового способу життя серед молоді. Учасники отримали можливість активно провести час та зарядитися позитивною енергією.

ЗеРуханка об’єднала молодих активістів, котрі розділяють бажання змінити своє місто і країну на краще.

Прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини долучилися до круглого столу про безбар’єрність

Активна молодь Полтавщини долучилися до круглого столу, ініційованого головою осередку, на тему: «Урбаністика: твоя комфортна громада – безбар’єрність».

У ході заходу прихильники мали змогу почути роздуми депутатів різних рівнів, як мають розвиватися громади після перемоги та на чому саме буде акцентуватися увага. 

На Кіровоградщині поговорили про активну участь у розвитку Кетрисанівської громади

Прихильники ЗеМолодіжки Кетрисанівської громади взяли участь у творчому діалозі “Як сприяти молоді ставати активними учасниками позитивних змін в громаді”.

Учасники обговорили тему залучення молоді до позитивних змін та як створити умови, аби молодь стала активними учасниками розбудови свого населеного пункту.                                                                   

Кожен учасник зміг поділитися своїми думками щодо того, як налагодити якісне залучення та співпрацю молоді громади для швидкого та ефективного вирішення актуальних проблем.

На Миколаївщині пройшов молодіжний форум “Молодь міста-героя Миколаєва”

На заході поговорили про роль молоді в умовах війни, взаємодію органів влади з молоддю та волонтерами.

Крім того, у форумі взяли участь найактивніші волонтери Миколаївщини, які поділились досвідом стосовно запровадження успішних волонтерських кейсів та нових методів залучення молоді до суспільно-корисної діяльності.

Форум об‘єднав активну молодь з представниками влади та бізнесу задля наближення перемоги.

Лідер ЗеМолодіжки Херсонщини отримав відзнаку Верховної Ради України

Народний депутат України від «Слуги Народу» Сергій Козир передав обласному лідеру ЗеМолодіжки Херсонщини Нісару Ахмаду Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

«Відзнака була б неможливою без нашої міцної та сильної команди однодумців. Це — люди, які щодня крокують зі мною пліч-о-пліч, наближаючи перемогу. Люди, патріотизм яких викликає щире захоплення. Люди не слова, а діла, які знають заради чого борються», – прокоментував Нісар.

На Сумщині відбувся круглий стіл “Стратегічне планування ЗеМолодіжки в Шосткинському районі” 

Учасники круглого столу ознайомили нових прихильників з діяльністю ЗеМолодіжки Сумщини, обговорили питання щодо соціальної активності молоді, ролі молоді у прийнятті рішень та розвитку громади, а також попрацювали над ідеями розвитку молодіжної політики в громадах Шосткинському району.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy