Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 286
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Молодіжні форуми на Хмельниччині та Харківщині, конструктивна дискусія в Києві, зустрічі з депутатами та допомога Херсонщині. Про ці та інші новини сміливої молоді – у дайджесті.  

Прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини організували молодіжний форум

У Хмельницькому молодь обговорила проблемні питання з органами місцевого самоврядування та громадськими об‘єднаннями. Зокрема, поговорили про: співпрацю молоді з органами місцевого самоврядування на Хмельниччині, успішні кейси співпраці з владою, залучення молоді до волонтерської діяльності, молодь та спорт у Хмельницькій області. Захід проведено за участі депутатів різних рівнів та представників Хмельницької ОВА.

На форумі молодь мала змогу обмінятися досвідом, отримати корисну інформацію, напрацювати проєкти. Також у межах форуму було розкрито питання щодо можливості долучення молоді до розвитку своєї громади та відбудові країни.

https://bit.ly/43qMbOV

У Києві пройшла конструктивна дискусія

Протягом дискусії прихильники ЗеМолодіжки Києва, Дарницького району обговорили розвиток району та співпрацю для реалізації молодіжних проєктів. Формат заходу дозволив кожному висловити свою думку на актуальні питання.

Учасники обговорили такі теми: запуск молодіжної ради при районній адміністрації – перспективи та можливості, участь молоді району у волонтерських заходах на підтримку захисників України, кооперація між районним офісом партії “Слуга Народу”, районною адміністрацією та ЗеМолодіжка в Дарницькому районі для ініціювання важливих змін.

https://bit.ly/46Nf3Ue

На Харківщині відбувся «Форум Незламних»

На форумі були представлені три панельні дискусії. У першому блоці прихильники разом із заступником голови ЗеМолодіжки Харківщини Георгієм Пазієм та адміністратором ЗеМолодіжки Харківщина Тазбашом Ельдаром обговорили роль ЗеМолодіжки як крила політичної партії в умовах воєнного стану.

Другий блок мав тему «Роль молоді у війні та роль молодіжної політики, як майбутнього України». До нього долучились голова Харківської районної військової адміністрації Володимир Усов, начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін, представники ХОВА. У ході третього блоку «Участь молоді в міжнародній політиці» учасники форуму поспілкувались із деканом факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Валерієм Рєзніковим та кандидатом економічних наук Іваном Марченком.

Молодь подякувала народним депутатам України Павлу Сушку та Марії Мезенцевій, які долучились в онлайн-форматі.

https://bit.ly/3NM7VyS

На Сумщині відбувся круглий стіл на тему “Стратегічне планування ЗеМолодіжки в Конотопському районі”

Учасники круглого столу ознайомили нових прихильників з діяльністю ЗеМолодіжки Сумщини, обговорили питання щодо соціальної активності молоді, її ролі у прийнятті рішень та розвитку громади, а також працювали над ідеями розвитку молодіжної політики в громадах Конотопського району.

https://bit.ly/3NQn6Hi

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини продовжують допомагати рідному регіону

Прихильники й лідери ЗеМолодіжки Херсонщини долучилися до волонтерів БФ “Support Kherson” та взяли участь у розвантаженні, пакуванні й завантаженні продуктових наборів для людей, які постраждали від підриву Каховської ГЕС.

https://bit.ly/3JX3K28

Команда ЗеМолодіжки Закарпаття провела зустріч з головою Ужгородської РВА Юрієм Гузинцем

У ході зустрічі учасники обговорили питання розвитку молодіжної політики в територіальних громадах Ужгородського району та створення команд ком’юніті на локальному рівні.

https://bit.ly/3XOkTAN

Зустріч з новим лідером ЗеМолодіжки Чернігівщини

Прихильники ком’юніті мали нагоду зустрітись з новим лідером Чернігівщини, Ігорем Кукобко. Під час цієї зустрічі молодь познайомилась, обговорила подальші плани на майбутнє. Також поговорили про волонтерську діяльність та поділились історіями про власні досвіди волонтерства.

https://bit.ly/3OcQo4a

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy