Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 414
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

“ІЗІ про відбудову України”, виступ на «Moldova Youth Forum 2023», молодіжні форуми, дискусії, зустрічі та допомога волонтерам. Про ці та інші новини сміливої молоді – у дайджесті.

Відбулось “ІЗІ про відбудову України”

Цього разу спікеркою стала голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк. Тема відбудови була розкрита змістовно, і кожен мав змогу почути відповіді на важливі питання. У ході зустрічі було детально розглянуто ряд питань: роль бізнесу у процесі відбудови, цифрова платформа Dream, система планування відбудови та розвитку громад, цифрове управління відбудовою, участь громадян та бізнесу у відбудові та відбудова за стандартами ЄС.

До заходу долучились понад 250 прихильників, як онлайн, так і офлайн. Учасники подякували пані Олені за потужний спіч та корисну інформацію.

Прихильниця ЗеМолодіжки виступила на «Moldova Youth Forum 2023»

1-2 липня відбувся захід «Moldova Youth Forum 2023» в місті Комрат за участі Президента Молдови Майї Санду, послів різних країн та активної молоді з різних країн. Наша лідерка міжнародного напрямку Аліна Піддубна виступила на форумі та розповіла про ЗеМолодіжку, діяльність молодіжного крила в Україні та міжнародній сфері.

На Черкащині відбувся перший молодіжний форум

ЗеМолодіжка Черкащини провели молодіжний форум «Можливості для розвитку молоді Черкащини». Обговорили важливі теми: роль влади в освітньому процесі, стажуванні та працевлаштування молоді Черкащини; можливості, що відкриваються перед молоддю в політичній діяльності міста. Також прихильники мали змогу поставити питання представникам освітніх закладів міста Черкаси.

ЗеМолодіжка Києва провела змістовну дискусію

Прихильники провели захоплюючу дискусію на тему: “Як стати помічником народного депутата”. Чинні помічники народних депутатів від політичної партії “Слуга Народу” поділилися своїм досвідом. Зокрема обговорили такі важливі теми: обов’язки помічника народного депутата; основи законодавчої роботи; як ефективно працювати в рамках виборчого округу тощо. Молодь подякувала гостям за корисні кейси та новий досвід.

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини продовжують допомагати ліквідовувати наслідки трагедії

Минув місяць, як окупанти підірвали Каховську ГЕС. Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини разом з волонтерами продовжують активно допомагати постраждалим мешканцям регіону. Наразі у громадах є потреби у відновленні електропостачання, тому, крім продуктів харчування, гігієни та необхідного обладнання, доставили генератори для забезпечення жителів електроенергією.

ЗеМолодіжка Луганщини провели форум «Інтеграція молоді в громаду — простір для розвитку»

На початку заходу в онлайн форматі виступив голова молодіжного руху та народний депутат «Слуги Народу» Олександр Санченко, який вкотре підкреслив важливість впливу молоді у політичному житті країни. Форум складався з двох панелей, на яких виступили запрошені гості. Як бути, як діяти, куди піти та з чого починати свій розвиток у новій громаді, коли ти знову втрачаєш свій дім і все те, над чим працював роками? Всі ці питання обговорювали під час спілкування та обміном досвідом між гостями та учасниками форуму.

На Волині пройшла зустріч із молоддю Литовезької громади

До зустрічі долучилися голова громади Олена Касянчук та депутатка селищної ради від ПП «Слуга Народу» Мирослава Жукова. Прихильники розповіли про активну діяльність ЗеМолодіжки, поділилися власним досвідом і досягненнями. Також обговорили загальну тенденцію розвитку молодіжної політики України та участь молоді у ній.

На зустрічі було обрано лідера ЗеМолодіжки Литовезької громади – Миколу Приступу.

Прихильники ЗеМолодіжки на Івано-Франківщини організували панельну дискусію «Молодий політик»

На захід були запрошені гості: народні депутатки «Слуги Народу» Олена Вінтоняк та Марія Мезенцева, радник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань молодіжної політики Максим Мензатюк, керівниця ГО «ВПО України» в місті Івано-Франківськ Тетяна Гоголь, депутат Калуської районної ради Іван Шикеринець,
секретар Івано-Франківської молодіжної ради Максим Сарахман, помічниця народної депутатки Юлія Дзюба.

Спілкувались про важливість молоді сьогодні, її стажування в Апараті Верховної Ради, діяльність України в ПАРЄ, міжнародну співпрацю, екологічне становище в області, шлях молоді в політику.

Прихильники ЗеМолодіжки Харківщини провели традиційну ЗеРуханку

Цього разу руханка пройшла в парку «Перемоги» в Безлюдівській громаді. До прихильників долучились поважні гості депутатки Безлюдовської громади Тетяна Свердлик та Ірина Чуб. Черговий раз ЗеМолодіжка змотивувала сучасну молодь приділяти більше уваги здоровому способу життя. Прихильники подякували гостям за нові знання та корисну бесіду.

https://www.instagram.com/reel/CuUFCKrr0W0/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

На Житомирщині провели регіональний молодіжний форум “Зміни починаються з тебе”

У ході заходу було проведено три панелі. У першій панелі “Роль молоді в політиці” участь взяли: народний депутат «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко, заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, наймолодший депутат Житомирської міської ради Олександр Шевчук, керівник відділу соціальних проєктів Володимир Місяйло, лідер ЗеМолодіжки Вінниччини, керівник ГО “Конгрес молодіжних рад” Микола Кобися.

Запрошені гості поділилися власним досвідом, розповіли як починали свій шлях з нуля та дали поради активній молоді. Друга панель була присвячена бізнесу та успішним кейсам, а на третій обговорили тему грантів, як за їхньою допомогою молодь також може сприяти розвитку молодіжної політики.

«До Конституції – з повагою, до влади з надією». Прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини долучилися до дискусії

За ініціативи депутата Полтавської обласної ради Олександра Ляшенка за участі представників суду відбулася дискусія щодо прав людини, які гарантовані Конституцією України. Молодь ознайомилася з функціонуванням апарату суду та діяльністю правозахисників. Прихильники змогли підвищити свій рівень обізнаності та розуміння принципів функціонування держави.

Лідери ЗеМолодіжки Закарпаття взяли участь у Молодіжному форумі

Захід був спрямований на налагодження комунікації між молоддю і місцевим самоврядуванням. Також до форуму долучилися представники Міністерства молоді та спорту України, обласної військової адміністрації, молодіжних рад й організацій та інших суб’єктів молодіжної політики.

У межах різних воркшопів учасники дізналися про пріоритети органів влади, проаналізували стан молодіжної політики на Закарпатті та поділилися досвідом роботи молодіжних осередків у громадах, а під час роботи в групах малювали ідеальне майбутнє Закарпаття.

Водночас завдяки професійним і крутим спікерам учасники набули нових навичок, почули про соціальне шкільне підприємництво, лідерство, волонтерство тощо.
Форум організовано проєктом USAID «ГОВЕРЛА» у співпраці з Закарпатською обласною військовою адміністрацією, БФ «Центр громадських ініціатив» та Молодіжною радою при Закарпатській ОВА.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy