Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 229
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

У  ЗеМолодіжки Полтавщини нова лідерка, форум для молоді на Одещині, руханка на Житомирщині та інші заходи ЗеМолодіжки за минулий тиждень. Читайте всі новини у нашому дайджесті. 

У ЗеМолодіжки Полтавщини нова лідерка

Валерія Лейбель стала лідеркою Полтавської області. У минулому вона – голова Ради студентського самоврядування Полтавського юридичного інститут НЮУ імені Ярослава Мудрого та членкиня Студентської ради міста Полтави. Зараз – волонтерка, громадська активістка та учасниця різних молодіжних ініціатив.

ЗеРуханка на Житомирщині 

Прихильники ЗеМолодіжки Житомирщини провели ЗеРуханку. Мета заходу – популяризація здорового способу життя та спорту серед молоді Житомирщини. Щоб долучитися до заходів, потрібно стати прихильником ком’юніті.

Форум “Молодь – лідери сьогодення” на Одещині 

Лідери та прихильники ЗеМолодіжки, депутати від «Слуги Народу» різних рівнів взяли участь у форумі “Молодь – лідери сьогодення”, організованому ЗеМолодіжкою Одещини.  Особистим досвідом щодо створення та реалізації  успішних проєктів з молодіжними лідерами поділився народний депутат України Олексій Леонов.

Можливості для молоді та плани на майбутнє прихильники та актив обговорили з лідером обласної ЗеМолодіжки Романом Григоришиним.

Як завжди, креативним був виступ лідерки руху “Зе!Жінки” Одеси Світлани Мораитес, яка розповіла присутнім про найближчі плани і проєкти руху. Досвідом роботи з одеситами поділився лідер ЗеМолодіжки Черкащини Юрій Толоконніков.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02V5iZAbmANAAFeyqaudnsP62rnBRFZvLCaE5RVkVp4h1aneELk1qLVDoMYYqfunxol&id=100064760079432

Перемога прихильника Буковини! 

Прихильник руху ЗеМолодіжка Андрій Заплітний став чемпіоном ІІІ Європейських ігор-2023! Каратист та прихильник ЗеМолодіжки з Чернівецької області, виборов “золото” у ваговій категорії до 75 кг на престижніших змаганнях.

Європейські ігри – це неймовірні мультиспортивні змагання, які цього року відбуваються в Польщі. Україну представляють 292 спортсмени з 27 видів спорту.

Дискусія про дипломатію серед прихильників ЗеМолодіжки Київ 

Прихильники влаштували дискусію, під час якої обмінювалися думками про роль молоді в сучасній дипломатії та обговорювали підходи до навчання дипломатії в українських вищих навчальних закладах.

На Полтавщині відбувся круглий стіл на тему «Із політикою на «ти»

24 червня було організовано захід «Із політикою на «ти».  Головна мета спрямована на підняття рівня обізнаності, розуміння принципів функціонування держави, в який проживає молодь, визначення свого місця, ролі та можливостей в суспільстві, а також на підняття питання щодо методів та засобів втілення бажаних змін, через інструменти прямої демократії.

Серед запрошених гостей були: голова Полтавської обласної організації Політичної партії «Слуга Народу», народний депутат України Олексій Устенко, секретар Полтавської обласної організації Політичної партії «Слуга Народу»  Валентина Різник та очільник Полтавської міської організації політичної партії «Слуга Народу», народний депутат України Дмитро Нальотов. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy