Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 228
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка взяла участь у Liberal Hack 2023, прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини продовжують допомагати рідному регіону, на Хмельниччині відбулось перше засідання молодіжної ради, а прихильники ЗеМолодіжки Луганщини провели круглий стіл «Шлях молодого політика».

Про ці та інші новини сміливої молоді – у дайджесті.

ЗеМолодіжка взяла участь у Liberal Hack 2023

Відбувся дводенний форум, присвячений навколишньому середовищу, енергетиці та зміні клімату, і зібрав молодь з усієї Європи. Також серед учасників були прихильники ЗеМолодіжки. Круто, що наше ком’юніті бере участь у подібних заходах, де молоді лідери з різних країн Європи могли спільно працювати над революційними ідеями та рішеннями. Пишаємося нашими прихильниками, яким не байдужі питання забезпечення енергетичної незалежності Європи.

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини продовжують допомагати рідному регіону

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини разом з волонтерами відвідали деокуповані громади регіону, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС, та долучилися до гуманітарної місії. Прихильники допомогли волонтерам розвантажити питну воду, продукти та іншу гуманітарну допомогу. Споживання води з криниць є небезпечним для здоров’я. Тому підтримка населення наразі надзвичайно важлива.

На Одещині прихильники ЗеМолодіжки зустрілися з головою Одеської обласної ради

ЗеМолодіжка Одещини зустрілися з очільником Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» та за сумісництвом головою Одеської обласної ради Григорієм Діденком. Пан Григорій наголосив на необхідності залучення молоді до політичного життя країни та важливості підтримки їх ініціатив.

«Молоді люди мають вірити у свої можливості та активно брати участь у політичних процесах сьогодення», – зауважив він.

У ході зустрічі учасники обговорили проєкти, необхідні для області та які будуть цікаві молоді.

На Хмельниччині відбулось перше засідання молодіжної ради

У ході засідання визначались напрямки роботи молодіжної ради при Хмельницькій ОВА. Лідера ЗеМолодіжки Хмельниччини, Тимофія Савіцького, було обрано першим заступником голови молодіжної ради.

Також Тимофій поділився, що ЗеМолодіжка планує проведення обласного форуму для молоді та створення нових молодіжних рад в територіальних громадах області.

На Кіровоградщині відбувся регіональний форум ЗеМолодіжки

У рамках форуму “Молодь 2023: виклики та можливості” відбулись чотири панельні дискусії на різні теми. Захід зібрав понад 50 учасників. Серед них представники молодіжних рад та громадських організацій з громад, представники професійно-технічних та вищих навчальних закладів Кіровоградщини.        

Також у форумі взяв участь Михайло Бєжан, т.в.о. голови Кіровоградської обласної організації політичної партії «Слуга Народу». Крім цього до дискусій з молоддю долучився онлайн народний депутат Олександр Дануца.

Свідомий День донора крові на Харківщині

Активні прихильники ЗеМолодіжки Харківщини долучилися до акції від Харківського центра крові, яка була присвячена Дню донора крові. Усі бажаючі мали змогу доєднатися та здати кров для захисників ЗСУ, а ще подивитися святкову програму, яку підготували творчою спільнотою Харківщини.

Також під час заходу було нагородження та погашення марки центра крові з керівництвом Харківської обласної військової адміністрації, Департаментом охорони здоров’я та Харківською обласною радою.

ЗеМолодіжка Луганщини провела круглий стіл «Шлях молодого політика»

На Луганщині відбувся круглий стіл «Шлях молодого політика». Цей захід одночасно відбувся одразу у двох містах країни – у Києві та Дніпрі. 

Під час заходу його учасники ознайомилися з механізмами розв’язання деяких питань в громадах на політичному, економічному, соціальному та інших рівнях. Моделюючи розвиток майбутньої громади, прихильники приміряли на себе амплуа різних політичних діячів, громадських лідерів та членів громади.

Очільник Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», народний депутат України Олексій Кузнєцов також долучився до круглого столу та відзначив важливість залучення молоді до політичного життя, як на місцевому рівні, так і на рівні держави. 

ЗеМолодіжка Рівненщини провели зустріч з прихильниками

Найактивніші представники молоді Рівненщини зустрілися, аби пропрацьовувати ідеї розширення ком‘юніті, шляхом залучення нових прихильників. А також поділилися своїми пропозиціями щодо розвитку ЗеМолодіжки регіону

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy