Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 201
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка представила Україну на конгресі ALDE у Швеції, лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини отримав нову посаду, прихильники ЗеМолодіжки Буковини беруть активну участь у роботі молодіжної ради, а на Полтавщині провели регіональний молодіжний форум.

Про ці та інші новини свідомої молоді – у дайджесті.

ЗеМолодіжка представила Україну на конгресі ALDE у Швеції

Цими вихідними політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко та лідерка міжнародного напрямку Аліна Піддубна представили Україну в складі української делегації на чолі з Ольгою Стефанішиною на конгресі ALDE, який відбувся у Швеції. У ході заходу відбулись тривалі зустрічі та переговори з представниками інших країн. Ці три дні були надзвичайно насиченими подіями та важливими дискусіями на міжнародному рівні. Також учасники конгресу проголосували надзвичайно важливі резолюції, що стосуються майбутнього України.

Лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини призначений на нову посаду

Обласний лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини Раміль Агабеков призначений на посаду заступника голови Миколаївської районної військової адміністрації.

Щодня, невпинно працюючи задля перемоги, хлопець зміг показати неабиякий результат та був відзначений керівництвом не лише своєї області, а й країни.

Пишаємося та бажаємо успіхів.

ЗеМолодіжка Волині провела зустріч з прихильниками

Прихильники зустрілись у Камінь-Каширському, де обговорили план роботи та поспілкувалися про сучасні можливості для молоді.

Також обласний лідер ЗеМолоджіки Волині Богдан Лебедь представив нового лідера Камінь-Каширського району Сергія Слюсара.

ЗеМолодіжки Херсонщини провела онлайн-зустріч на тему: “Мінна безпека”

На розмінування Херсонщини піде приблизно 15 років. Тож прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини провели онлайн зустріч на тему: “Мінна безпека”, з метою уникнення надзвичайних ситуацій та збереження життя населення. На зустрічі були присутні прихильники та лідери ТГ області, котрі надалі обов’язково поширять цю важливу інформацію між місцевим населенням своїх громад.

Прихильники подякували запрошеному експерту ДСНС за надані знання під час інструктажу.

Прихильники ЗеМолодіжки Івано-Франківщини пограли у “Громади”

Зустріч прихильників пройшла плідно. Окрім планування на червень, молодь також весело провела час за грою «Громада», розробленою для розуміння процесу державотворення в цікавій формі.

https://www.instagram.com/reel/Cs1QvyLoYT3/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

Прихильники ЗеМолодіжки Буковини беруть активну участь у роботі молодіжної ради

Відбулося останнє засідання першої каденції делегатів молодіжного парламенту Чернівецької міської ради. Активна прихильниця ЗеМолодіжки Юлія Русу отримала нагороду від міського голови за активний внесок у роботу молодіжної ради. Також відзначили плідну роботу іншої прихильниці, Яни Мельник, яка обіймала посаду голови молодіжного парламенту цієї каденції. 

Прихильники ЗеМолодіжки вже подали свої кандидатури на участь у молодіжному парламенті нової каденції, аби й надалі розвивати молодіжний напрямок у місті.

ЗеМолодіжка Кіровоградщини провела зустріч на тему: “Нейромережа та електронні гроші, чи можливо за ними майбутнє?”    

                                                                                                                                                         Прихильники ЗеМолодіжки подискутували на тему нейромережі, електронних грошей та обговорили роль, яку вони відіграють або можуть відігравати у сучасному світі.         

На зустрічі  дізналися про переваги та недоліки нейромережі у фінансах, що таке електронні гроші та крипта, і для чого вона створена.     

Молодь зробила висновок, що майбутнє з електронними грошима обіцяє більш зручні, швидкі та безпечні фінансові транзакції. Ці тенденції вже стають реальністю і продовжать розвиватися, пристосовуючись до потреб сучасного суспільства і технологічних змін.

Ком’юніті ЗеМолодіжки Житомирщини активно розвивається

Лідерка ЗеМолодіжки Хорошева Ольга Сокирко організувала одразу два заходи. Так, молодь сіла за круглий стіл з представниками місцевої влади – заступником селищного голови Сергієм Засімчуком та начальницею відділу охорони здоров’я, молоді та спорту Іриною Сівінською, аби обговорити тему екологічної культури. Учасники поділилися власним досвідом в збереженні довкілля, а потім продемонстрували це на справі.

Прихильники ЗеМолодіжки прибрали дві локації у Хорошеві, де найчастіше відпочиває молодь та місцеві жителі. Учасники отримали масу емоцій, нові знайомства та вже чекають на наступний захід.

На Полтавщині провели регіональний молодіжний форум

У Полтаві відбувся регіональний молодіжний форум на тему: «Нові обличчя в політиці: залучення молоді до змінотворчої діяльності». Під час заходу було проведено дві тематичні панелі: «Наші в радах: чим відрізняється робота депутатів різних рівнів рад» та «Проєкти розвитку громад: інструменти залучення молоді до процесів прийняття рішень в умовах війни».

У форумі взяли участь народні депутати «Слуги Народу» Олексій Устенко та Олексій Мовчан, депутатка обласної ради Ольга Величко, секретар Полтавської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» та депутат міської ради Григорій Шамрицький.

Наприкінці заходу на молодь чекав нетворкінг, обмін досвідом та підбиття підсумків.

ЗеМолодіжка Харківщини завершила серію круглих столів на тему: “Молодий політик”

Прихильники провели три пізнавальні зустрічі, на яких обговорили різні теми та набули навички, які допоможуть кожному брати безпосередню участь у політиці різних рівнів. 

У ході заходів молодь розібрала покроковий шлях у політику від А до Я для кожного охочого, розглянула структури влади, роботу політика та її найважливіші аспекти, та дала низку корисних порад і лайфхаків для успішної праці у майбутньому.

ЗеМолодіжка Хмельниччини взяла участь у ІІІ Молодіжній моделі парламентської асамблеї НАТО

Захід відбувався у стінах КМДА, де учасники мали змогу розробити та представити свої тези до резолюцій та проголосувати за їх прийняття. Павло Мартиросян, прихильник ЗеМолодіжки Хмельниччини, у складі комітету з цивільних справ безпеки, виступив із доповіддю щодо визнання геноцидом незаконної депортації українських дітей на територію російської федерації.

Серед гостей моделі були делегати іноземних країн у ПА НАТО, народні депутати Верховної Ради України, посли та дипломати країн членів ЄС, голова центру інформації та документації НАТО Вінета Кляйне, президентка ПА НАТО у 2018 році та Міністерка оборони Литви у 2008-2012 роках Раса Юкнявічене.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy