Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 207
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу натхненно наближають перемогу, на Рівненщині пройшов круглий стіл “Кібербезпека та кібергігієна”, а прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини увійшли до складу Молодіжної ради.

Про ці та інші новини сміливої молоді – у дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки Буковини зустрілися з головою обласної партійної організації ПП “Слуга Народу”

У ході зустрічі були обговорені спільні ініціативи з молодіжної політики, створення молодіжних рад та можливості посилення підтримки для розвитку молодіжної інфраструктури.

Домовились про співпрацю, задля зміцнення та розвитку молодіжного руху.

https://www.facebook.com/reel/1541975606211633/

Прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу натхненно наближають перемогу

Нещодавно прихильник ЗеМолодіжки Кривого Рогу Сергій Кліменко,  за підтримки народної депутатки “Слуги Народу” Олени Криворучкіної, зібрав необхідні медикаменти для наших захисників на Авдіївському напрямку.

Вдалося передати бинти, перев’язки, носилки, аптечки та різноманітні медичні препарати, бо головний запит – ліки. Молодь закликає підтримувати тих, хто щодня ризикує своїм життям заради перемоги.

ЗеМолодіжка Харківщини провела традиційну недільну “ЗеРуханку”

Цього разу до молоді долучились народна депутатка “Слуги Народу” Марія Мезенцева та депутат Харківської міської ради  Максим Бондаренко.

Окрім заняття спортом, молоді вдалось поспілкуватися з депутатами та поставити цікаві питання. Також прихильники закликають долучатися до “ЗеРуханки” всіх охочих.

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини долучились до важливої справи 

Цього тижня прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини долучились до команди волонтерів БФ “Support Kherson” та допомогли розвантажити гуманітарні набори для земляків.

Фонд підтримує ВПО з Херсонщини у Києві та населення, яке перебуває на деокупованій частині області. Тому смілива молодь Херсонщини активно долучається до допомоги.

На Полтавщині пройшов #RunІзДепом

Прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини зустрілись з депутатом Полтавської обласної ради Олегом Хардіним.

У ході неформального спілкування молодь детальніше ознайомилась із роботою місцевого самоврядування, цікавими історіями з особистого досвіду пана Олега та його підприємницької діяльності.

На Рівненщині пройшов круглий стіл на тему: “Кібербезпека та кібергігієна”

Під час заходу разом з активною молоддю Рівненщини поспілкувалися про види та чинники маніпуляцій з інформацією, неякісну журналістику, фейки та дезінформацію, пропаганду, клікбейтні заголовки та інше. А також отримали важливі навички у стосовно гігієни та безпеки соціальних мереж. 

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid08SY8KMqEPjSUmsffc22uPmWC7tVUEphRbGMWHETG3HZPgmEyFb47WcobDtLb5Bq8l&id=100064615461624

Прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини увійшли до складу Молодіжної ради

19 травня відбулись установчі збори з формування нового складу молодіжної ради при Хмельницькій ОДА. 

Затверджено новий склад Молодіжної ради в кількості 40 делегатів від інститутів громадянського суспільства, до якої увійшли прихильники ЗеМолодіжки. Лідер ЗеМолодіжки Хмельниччини та чинний заступник голови Молодіжної ради Тимофій Савіцький відзвітувався про роботу попереднього скликання та виразив впевненість, що новий склад зробить багато цікавих та важливих проєктів для молоді.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy