Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 428
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Робота з соціальної підтримки громадян, протидія фейкам, психологічна допомога переселенцям та сортування гуманітарної допомоги з-за кордону — прихильники ЗеМолодіжки з різних областей продовжують допомагати тим, хто цього зараз потребує найбільше.

Підтримка від прихильників ЗеМолодіжки Волині

У Луцьку змінотворці допомагають сортувати гуманітарну допомогу з Німеччини та щодня допомагають біженцям. Окрім цього, команда провела зустріч, де обговорювали актуальні теми з домедичної допомоги, а також як діяти в надзвичайних ситуаціях.

Робота з гуманітарною допомогою на Полтавщині

ЗеМолодіжка Полтавщини продовжує надавати допомогу в одному з волонтерських центрів. Основне завдання наразі — розбирати та роздавати гуманітарну допомогу, збирати необхідні продукти й ліки.

Допомога жителям Донеччини

З початку повномасштабного вторгенння росії змінотворці Донеччини долучилися до лав територіальної оборони та приєдналися до волонтерських осередків своїх громад. Наразі триває активна робота з соціальної підтримки жителів Донецької області. Також наші лідери активно долучаються до протидії інформаційним атакам ворога.

Волонтерство регіонального лідера Херсонщини

Лідер Каховського району ЗеМолодіжки Херсонщини Владислав був вимушений виїхати з сім’єю на Західну Україну. Проте учасник ком’юніті став волонтером в Ужгороді та працює з переселенцями, надає їм інформаційну та психологічну допомогу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy