Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 308
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка взяла участь у заході “Future of European Youth Summit”, ЗеМолодіжка Херсонщини продовжує культурний спротив, на Рівненщині відбулася онлайн-зустріч із народним депутатом «Слуги Народу» Олександром Санченком, а на Полтавщині провели круглий стіл на тему: «Актуальні питання молоді та громади».

Про ці та інші новини сміливої молоді — у дайджесті.

ЗеМолодіжка Вінниччини долучилась до регіональної конференції «Безбар‘єрна Україна»

У рамках заходу було проведено дві панельні дискусії: «Безбар’єрність як нова суспільна норма» та «Місто без бар‘єрів: щирий діалог, особистий досвід».

Спікери поділилися особистими історіями життя та розказали, з якими труднощами стикаються у повсякденному житті і, як краще їх вирішити.

ЗеМолодіжка взяла участь у заході “Future of European Youth Summit”

Головні теми саміту – дезінформація та заморожені конфлікти. Учасники мали можливість обмінятися думками, ідеями та успішними кейсами.

Однією з надзвичайно важливих тем, які були підняті — повномасштабна війна в Україні. Приємно відчувати підтримку від інших в складний для нас час.

ЗеМолодіжка Херсонщини продовжує культурний спротив

Лідерка Чистопільського старостинського округу ЗеМолодіжки Херсонщини Олександра Кубанкіна створила картину “Не стрічка, а символ незламності Херсонщини!”.

Вона була написана на основі реального фото з окупованого регіону. Нещодавно Олександра взяла участь у V Міжнародному двотуровому фестиваль-конкурсі мистецтв «Yula Spring Fest», де також посіла почесне 1 місце.

У складі журі спеціальним гостем була відома співачка Світлана Тарабарова, яка також уродженка Херсонщини.

Старт «ЗеРуханки» на Житомирщині

До Житомира завітав лідер ЗеМолодіжки Києва та перший чемпіон світу з дзюдо в історії України Георгій Зантарая, який дав старт ЗеРуханці у Житомирі. У заході взяли участь прихильники молодіжки та активна молодь Житомира. Також разом з містянами спортом займався й Сергій Козловець, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту.

Активна молодь Одещини зустрілась з Олексієм Леоновим

ЗеМолодіжка Одещини мали змогу поспілкуватись з головою підкомітету з питань оподаткування податком на додану вартість Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, народним депутатом «Слуги Народу» Олексієм Леоновим. Він поділився своїм професійним досвідом та підкреслив, що завжди відкритий для співпраці з молоддю.

Учасники зустрічі домовились, що кожен охочий напише вільний твір, де визначить будь-яку проблему та шляхи її вирішення. А також запропонує своє бачення розвитку Одеси у повоєнні часи.

ЗеМолодіжка Закарпаття завітала до ЗеМолодіжки Івано-Франківщини 

ЗеМолодіжка зшиває країну! Нещодавно прихильники Закарпаття, мандруючи західними областями країни, завітала й до колег із ЗеМолодіжки Івано-Франківщини. Молодь обмінялася досвідом, зокрема, щодо формування команди та перших реалізованих проєктів.

Також прихильники поділилися подальшими планами, ідеями та домовилися про співпрацю наших команд. 

На Рівненщині відбулася онлайн-зустріч із народним депутатом Олександром Санченком

Молодь поспілкувалась з політичним лідером ЗеМолодіжки у форматі питання-відповідь. У ході зустрічі прихильники змогли дізнатись більше про ЗеМолодіжку як платформу можливостей для активної та небайдужої молоді. 

Прихильники ЗеМолодіжки Львівщини відвідали “Model of the European Parliament (MEP)”

На Львівщині відбувся триденний захід “Модель Європейського Парламенту” за підтримки Львівської обласної ради.

Прихильники ЗеМолодіжки Львівщини мали можливість привітати всіх учасників заходу та взяти почесну участь у його відкритті!

За словами учасників, даний захід – унікальна можливість для молодих людей, ознайомитися зі структурою парламентаризму, висловити свої думки та знайти спільні рішення з іншими.

У Хмельницькому відбулась дискусійна панель на тему: “Цивільна безпека”

Ключовими питаннями зустрічі стали: “Чим молодь зможе допомогти?”, “Як молодь повинна діяти у надзвичайних ситуаціях”. До заходу долучився  Голова підкомітету з питань цивільного захисту населення, народний депутат України Сергій Мандзій, який презентував свій законопроєкт «Про добровольчі пожежні формування».

А представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області розповіли молоді, як поводити себе під час обстрілів, про мінну небезпеку та ознайомили з героїчною роботою представників ДСНС.

Прихильники ЗеМолодіжки Харківщини провели круглий стіл на тему: «Податки та митна політика в умовах війни»

До молоді долучилась народна депутатка «Слуги Народу» Вікторія Кінзбурська.

Під час круглого столу обговорили безліч важливих та цікавих питань, серед яких: участь молоді під час повномасштабного вторгнення, митна політика та сплата податків під час війни.

Вікторія поділилася своїм досвідом та дала корисні поради прихильникам ЗеМолодіжки.

https://www.instagram.com/reel/CsWTxVXP9DT/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

На Полтавщині провели круглий стіл на тему: «Актуальні питання молоді та громади»

Круглий стіл відбувся за участі народного депутата «Слуги Народу» Дмитра Нальотова.

У межах бесіди обговорили такі теми: розвиток ком’юніті в громадах Полтавщини, роль молоді в розвитку громад та післявоєнний розвиток туризму в Україні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy