Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 251
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка взяла участь у Конгресі LYMEC, ЗеМолодіжка Волині провели форум “Коvel YouthForum”, прихильники Кіровоградщини долучилися до регіональної конференції “Безбар’єрна Україна”, а ЗеМолодіжка Харківщини продовжує щотижневу руханку з депутатами. 

Про ці та інші новини – у дайджесті.

ЗеМолодіжка взяла участь у Конгресі LYMEC

Ліберальна європейська політична молодь збирається двічі на рік, щоб обговорити та проголосувати важливі резолюції, що стосуються питань, які важливі для молоді в Європі.

Цього разу ЗеМолодіжка долучилась до написання кількох резолюцій. Учасники Конгресу мали можливість поспілкуватися з гостями та обговорити питання, що стосуються молоді в Європі.

bit.ly/42RxSmn

ЗеМолодіжка Харківщина продовжує щотижневу руханку з депутатами

Цього разу до прихильників долучилася голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. Учасники мали можливість бадьоро зустріти ранок, поспілкуватися з пані Тетяною та зарядитися енергією на весь день.

Молодь закликає долучатися до ЗеРуханки щотижня.

bit.ly/44SGqvj

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини долучилися святкування Дня Європи

У сквері ім. Тараса Шевченка молодь разом із представниками влади громади та області, депутати міської та обласної рад зібрались, аби відзначити День Європи.

 «Ми знаємо та відчуваємо, що ми – європейці. Тож, День Європи – наше свято, і ми на 100% підтримуємо рішення Президента відзначати його 9 травня. Наша мета незмінна – вступ до Європейського Союзу, встановлення та захист європейських цінностей. Україна – це Європа!» – наголосив Сумський міський голова Олександр Лисенко.

bit.ly/3pB9x6h

Прихильники ЗеМолодіжки Закарпаття долучилися до забігу із перешкодами 

Жителі та гості Закарпаття з 16 регіонів об’єдналися в Ужгороді, аби довести, що українці незламні та мають справжню силу духу. Учасники впевнено подолали понад 7 км із п’ятнадцятьма перешкодами.

Захід був організований на підтримку наших захисників та для популяризації Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву.

bit.ly/3nWIx0u

Лідерка ЗеМолодіжки Кривого Рогу продовжує наближати перемогу

Нещодавно лідерка ЗеМолодіжки Кривого Рогу Яна Казаріна, за підтримки народного депутата Юрія Корявченкова, організувала збір гуманітарної допомоги для військових у Бахмуті. Дівчина вважає основною задачею кожного українця зараз – допомагати захисниками. У хлопців та дівчат серйозна нестача води, тож їхній найголовніший запит – вологі серветки та засоби гігієни. 

Вантаж вже у бійців. Молодь закликає не забувати допомагати нашим військовим, адже навіть маленький внесок кожного наближає перемогу.

bit.ly/3W0dixW

Молодь Івано-Франківська бере активну участь у роботі Молодіжної ради 

Відбулося друге засідання Молодіжної ради при Івано-Франківській ОДА.

Мартин Ксинін, заступник лідера ЗеМолодіжки Івано-Франківщини, як член молодіжної ради, взяв участь в обговоренні питань, які були винесені на розгляд порядку денного. 

bit.ly/41ue6wj

ЗеМолодіжка Волині провели форум “Kovel YouthForum

За підтримки народного депутата «Слуги Народу» Валерія Стернійчука ЗеМолодіжка Волині організували районний форум у Ковелі на тему: «Вплив молоді на прийняття рішень».

До форуму долучилися представники активної молоді Ковеля, Луцька, Рожищ та прихильники ЗеМолодіжкиРівненщини.

У ході форуму молодь обговорила важливі питання, зокрема умови для створення громадських організацій, молодіжних рад і центрів. Також прихильники розібрали можливості впливу активістів на місцеву владу.

bit.ly/3o3fUi2

Прихильники ЗеМолодіжки Кіровоградщини та Рівненщини долучились до регіональних конференцій “Безбар’єрна Україна”

Захід мав на меті привернути увагу влади та громадськості до питань інклюзії й безбар’єрногодоступу до основних державних послуг та міської інфраструктури. Учасники обговорили чимало важливих питань, що стосуються безбар’єрності. Зокрема, як змінити простір, послуги, реальність у містах та громадах, аби вони стали безбар’єрними.

Також під час конференції відбулася презентація “Довідника безбар’єрності”, який створений за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.

bit.ly/3pCHmUe

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy