Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 261
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

На Хмельниччині відбувся круглий стіл “Помічник депутата”, прихильниці ЗеМолодіжки Сумщини взяли участь в міжнародному молодіжному обміні, а ЗеМолодіжка Рівненщини долучилися до тренінгу в рамках програми “Молодіжний працівник”.

Про ці та інші новини змінотворців – у дайджесті.

На Хмельниччині відбувся круглий стіл “Помічник депутата”

Молодь Хмельниччини зібралась, аби обговорити можливості долучення до життя регіону. Розглянули питання щодо становлення молоді як політиків та майбутніх депутатів місцевих рад.

Також у межах заходу відбулось спілкування про роботу помічника депутата в трьох блоках.
Менторами стали депутати ВР, міської ради, помічники депутатів ВР, спеціалісти в області PR та інші залучені спікери.

ЗеМолодіжка Івано-Франківщини за свідомість

Нещодавно прихильники ЗеМолодіжки Івано-Франківської області підтримали програму Президента України «Зелена Країна». Молодь провела день у Вигодському лісогосподарстві, протягом якого було висаджено близько 2000 саджанців.

Організаторами стали народні депутати Олена Вінтоняк, Олександр Матусевич та лісники філії Вигодського лісового господарства ДП «Ліси України».

ЗеМолодіжка Рівненщини долучилися до тренінгу в рамках програми “Молодіжний працівник”

Разом з представниками молодіжних громадських організацій та працівниками ОМС, які працюють з молоддю, прихильники ЗеМолодіжки виконали багато практичних завдань та отримали необхідні знання й навички для подальшої роботи з молоддю.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0FKFYkiTaMuD1Akov8ZZV2vFkTBTkTHLsZ1AzK87vRfZxd8HkVQJT1wt3pG96M2UWl&id=100064615461624

Прихильниці ЗеМолодіжки Сумщини взяли участь в міжнародному молодіжному обміні

У Грузії відбувся міжнародний молодіжний обмін “Skillful Youth for Better Future”, в якому взяли участь активні прихильниці ЗеМолодіжки Сумщини.

Метою проєкту було підтримати обмін механізмами залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні та представити підприємництво як найкращий інструмент самозайнятості.

Учасники мали можливість обговорити процес створення молодіжної ради при муніципалітеті та поспілкуватися з першою жінкою-мером Руставі про механізми залучення молоді в місті. А також молодь обговорила з екоактивістами проблему про забруднене повітря в країні та як відбувається впровадження екологічної освіти в Грузії. Присутні підприємці розповіли про свої успішні кейси, проєкти та стартапи.

https://www.facebook.com/photo?fbid=561588666148252&set=a.431691309137989

Прихильники ЗеМолодіжки Кіровоградщини поспілкувались на тему історичного розвитку політики в Україні

У межах зустрічі учасники згадали видатних українських політичних діячів та обговорили їх внесок у розвиток держави.

“Історія розвитку політики в Україні багатогранна та складна. У зв’язку з історичними подіями та розвитком державності, політична система України зазнавала значних змін протягом минулих століть”, – зазначив ініціатор зустрічі, прихильник ЗеМолодіжки Кропивницького Максим Шевченко.

https://www.instagram.com/reel/CrxrUdsrQC9/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy