Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 315
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Відбувся важливий форум “Крим Wave: реінтеграція Криму та роль молоді”, лідерка міжнародного напрямку ЗеМолодіжки Аліна Піддубна взяла участь у заході для жінок в політиці, ЗеМолодіжка Харківщина провела круглий стіл «ЗеІсторії», а на Сумщині організували регіональний з’їзд прихильників.

Про ці та інші новини сміливої молоді — у дайджесті.

Відбувся важливий форум “Крим Wave: реінтеграція Криму та роль молоді”

Під час форуму відбулися три панельні дискусії, на яких обговорювалися актуальні питання, пов’язані з реінтеграцією Криму. 

Учасники форуму визначили, що реінтеграція Криму – складна, але надзвичайно важлива задача  для України в цілому. Українська молодь буде відігравати ключову роль у цьому процесі, тому ми маємо максимально мобілізувати свій потенціал та досвід.

Лідерка міжнародного напрямку ЗеМолодіжки Аліна Піддубна взяла участь у заході для жінок в політиці

У Софії, столиці Болгарії, відбувся захід для жінок у політиці з різних куточків Європи, на якому була присутня наша #зеСістер Аліна Піддубна. Мета заходу полягала в тому, щоб поширити знання про ліберальні політичні партії та європейський досвід інтеграції жінок у виборчі процеси. 

Всі учасники мали змогу обмінятися досвідом та ідеями щодо підвищення участі жінок у політичному житті країни.

ЗеМолодіжка Волині провела захід про бачення мирної України

Прихильники Волині захід зі створення колажів у Ковелі. Темою стало: «Бачення вільної та мирної України у колажах». Крім того, молодь обговорила питання миру та молоді у Ковелі.

ЗеМолодіжка Харківщина провела круглий стіл «ЗеІсторії»

21 квітня прихильники ЗеМолодіжки Харківщини зібрались за круглим столом «ЗеІсторії». Учасники мали можливість познайомитися з історією політичного шляху народного депутата України Павла Сушка. Він поділився з молоддю особливостями депутатської роботи, своїм життям та досвідом, дав цінні поради щодо просування в політиці та побудови сильної команди.

https://www.instagram.com/reel/Cra2sdrOlq6/?igshid=MDJmNzVkMjY%3D

ЗеМолодіжки Херсонщини та Києва зустрілись на спільній зустрічі

22 квітня відбулася зустріч прихильників і лідерів ЗеМолодіжки Києва та Херсонщини.

Молоді люди обговорили можливості подальшої співпраці та реалізації спільних проектів, а також поділилися особистим досвідом з волонтерської діяльності та знаннями, стосовно подальшого розвитку.

Прихильники ЗеМолодіжки Закарпаття інформують про важливість донорства 

Молодь Закарпаття закликає: поки наші захисники на фронті борються з ворогом за нашу незалежність, ми теж можемо зробити свій невеличкий, проте вагомий внесок.

Прихильники впевнені, що кожен бажаючий може стати донором, тим самим врятувати життя.

ЗеМолодіжка Полтавщини зустрілись з депутатом Антоном Ярмолюком

Детальніше ознайомилися із роботою місцевого самоврядування та особистою діяльністю депутата Антона Ярмолюка, а також надихнулися на нові проєкти.

Прихильники ЗеМолодіжки Львівщини долучились до висадки дерев

До щорічної весняної висадки «Лісів єднання», яку організувала ГО “Добро.дій”, долучилась ЗеМолодіжка.

Прихильники та лідери з різних куточків Львівщини змогли висадити самостійно дерева та сприяти підтримці збору коштів на покупку дронів для українських розвідників.

ЗеМолодіжка Чернігівщина за еко-свідомість

22 квітня прихильники ЗеМолодіжки долучились до суботника в регіонально-ландшафтному парку «Ялівщина». Цей захід був організований для того, щоб прибрати сміття та покращити екологічну ситуацію у місті Чернігів. 

Більше тридцяти молодих людей приєдналися до ініціативи та взяли участь у толоці.

На Сумщині організували регіональний з’їзд прихильників

Обласна лідерка ЗеМолодіжки Сумщини зібрала всю команду на регіональному з’їзді, який максимально зарядив прихильників на нові круті проєкти у своїх районах.

Окрім того, молодь обмінялась думками на актуальні теми політичного та соціального життя України. Захід надав можливість учасникам перейняти досвід від політиків, які на своєму прикладі довели важливість прийняття тих чи інших рішень, а також обмінятись найкращими кейсами політичного розвитку з початку повномасштабного вторгнення від ЗеМолодіжки Сумщини.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02PSpHKVkM56wnQ1ZsPvZ11rvVVMxu1oznFEkKWir8kRxNr5C4vEFy3jPpjBDUBiKhl&id=100068913692289

Прихильники ЗеМолодіжки Кропивницького дискутували на тему “Стиль та архітектура рідного міста”

Під час заходу учасники обговорили, як впливає сучасна реклама на імідж міста, а також розглянули ідеї дизайну покращення зовнішнього вигляду вулиць Кропивницького.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy