Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 405
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Прихильники ЗеМолодіжки Івано-Франківщини беруть активну участь у роботі Молодіжної ради, а ЗеМолодіжка Харківщини провели круглий стіл “Молодий політик”.

Про ці та інші новини змінотворців читайте у дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки Івано-Франківщини беруть активну участь у роботі Молодіжної ради

12 квітня відбулися установчі збори з формування та затвердження складу Молодіжної ради.

Розпочав їх Максим Мензатюк, лідер ЗеМолодіжки Івано-Франківщини, який є членом ініціативної групи створення ради, радником з молодіжних питань та депутатом Коломийської міської ради від “Слуги Народу”. 

Новостворена Молодіжна рада сприятиме залученню молоді до розвитку громад на Прикарпатті шляхом об’єднання всіх інститутів громадянського суспільства, а також реалізації проєктів, ініціатив та залучення грантів.

Прихильники ЗеМолодіжки Рівненщини постійно навчаються новому

Прихильники ЗеМолодіжки Рівненщини долучилися до Академії практичної аналітики, аби підвищити свої навички якісної взаємодії з народними депутатами з метою вирішення суспільних проблем.

Академія була проведена у три сесії: «Від інформації до аналітики», «Парламент та Я» та «Адвокація через консультування».

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02zAeTKaJZeo5UebCD9oY73ADUsBmURRCQ8i93TCrmYGXRZLMHHLdT3yZA2BYWGT1wl&id=100064615461624&mibextid=Nif5oz

ЗеМолодіжка Харківщини провели круглий стіл “Молодий політик”

12 квітня відбувся круглий стіл на тему: «Молодий політик». Спікером став експерт із лідерства та саморозвитку Дмитро Ляховецький.

У ході круглого столу обговорили ряд питань: соціально-комунікативні навички у професійній діяльності, лідерські якості, що стануть у нагоді юному політику, слабкі та сильні сторони особистості, дикцію і чітке формулювання думок. Всі учасники заходу мали змогу відчути себе у ролі ведучих. 

https://www.instagram.com/reel/CrIwLBeJ2NH/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Прихильники Хмельниччини набувають знання та досвід 

ЗеМолодіжка Хмельниччини організували круглий стіл «ЗеУспіх». До прихильників долучились депутати місцевих рад з Хмельниччини від ПП “Слуги Народу”, аби розповісти молоді про діяльність депутата місцевої ради та поділитися власним досвідом громадської роботи.

Спікерами стали: Роман Ужва, голова фракції “Слуги Народу” у Хмельницькій міській раді, Сергій Вавринчук, голова фракції “Слуги Народу” у Хмельницькій районній раді, та Оксана Натальська, депутатка Хмельницької обласної ради.

Молодь отримала відповіді на питання щодо депутатської діяльності: керування часом депутата, робота з виборцями, передвиборчі перегони та інші.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy