Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 350
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Цього тижня відбулося «ІЗІ про майбутнє членство в ЄС» для прихильників спільноти, ЗеМолодіжка Закарпаття організувала форум «Школа молодого політика», а прихильники ЗеМолодіжки Волині долучилися до зустрічі із заступницею Міністра молоді та спорту України. Про ці та інші новини ком‘юніті – у дайджесті

«ІЗІ про майбутнє членство в ЄС»

6 квітня в рамках просвітницької платформи «ІЗІ про…» Марія Голуб, експертка з євроінтеграції та двосторонніх відносин між Україною та ЄС, політична радниця партії «Слуга народу» в Брюсселі, провела зустріч із молоддю на тему майбутнього членства України в ЄС.

Пані Марія розповіла про відмінності між основними керівними органами Європейського Союзу, поділилась своїми інсайдами, коли Україна стане повноправним членом ЄС та, як нам найкраще підготуватись до цього.

ЗеМолодіжка Закарпаття організувала форум «Школа молодого політика»

1 квітня в Ужгороді відбувся форум «Школа молодого політика Закарпаття». Учасники заходу зустрілися з головою Закарпатської обласної організації «Слуга Народу» Віктором Микитою, народним депутатом України Михайлом Лабаю, представниками обласної команди та депутатами місцевого рівня.

Спікери поділилися своїм досвідом із прихильниками, розповіли, як бути успішним у своїй сфері діяльності, про залучення молоді до процесу прийняття рішень і розвитку регіону.

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини провели круглий стіл

3 квітня найактивніша молодь Сумщини зібралась за круглим столом на тему: «Як розвивати ком‘юніті в громадах: налагодження співпраці місцевих депутатів з молоддю». Речником став народний депутат України Михайло Ананченко, який розкрив безліч важливих питань для молоді. 

Прихильники ЗеМолодіжки Івано-Франківщини долучились до еко-акції

4 квітня до Всесвітнього дня Землі прихильники ЗеМолодіжки разом із командою «Слуга Народу» долучились до ініціативи від Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції та активістки руху «Зе!Жінки» Галини Глушко.

Учасники акції готували розсаду квітів для їх подальшої висадки біля дитячих будинків Івано-Франківська.

Прихильники ЗеМолодіжки Волині долучилися до зустрічі із заступницею Міністра молоді та спорту України

4 квітня Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України, завітала до Волині. Там найактивніші прихильники ЗеМолодіжки змогли зустрітися та поспілкуватися з пані Марією. Як повідомляє обласний лідер Богдан Лебедь, молоді вдалось обговорити актуальні питання молодіжних рад та центрів, розвиток молодіжної політики в Україні, електронні вибори голів молодіжних рад і законодавство щодо молоді.

Ком’юніті ЗеМолодіжки на Львівщині та Херсонщині активно розвивається

Обласний лідер ЗеМолодіжки Львівщини Любомир Сопільник провів онлайн-знайомство з новими прихильниками Самбірського району. А лідер Херсонщини Нісар Ахмад зібрав команду на зум-зустріч, аби представити нових лідерів та обговорити план роботи на квітень. Найбільше молодіжне ком’юніті України активно розвивається. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy