Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 323
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка Полтавщини підтримує екологічні проєкти, ЗеМолодіжка Херсонщини продовжує працювати на культурному фронті, а ЗеМолодіжка Харківщини разом з першим заступником голови Харківської РВА провели круглий стіл на тему: «Можливості для молоді в умовах повномасштабного вторгнення».

Детальніше – читайте в дайджесті.

Команда ЗеМолодіжка Вінниччини провела круглий стіл на тему: “Шляхи участі молоді у прийнятті рішень”

В обговоренні взяли участь представники місцевої влади, які разом з прихильниками поспілкувались про розвиток молодіжної політики в умовах війни та можливості залучення молоді до прийняття рішень. Учасники заходу також мали можливість задати експертам усі питання та отримати змістовні відповіді. 

ЗеМолодіжка Полтавщини підтримує екологічні проєкти в регіоні

21 березня у Всесвітній день лісів прихильники ЗеМолодіжки Полтавщини разом із депутатами облради висадили 5700 саджанців сосни в рамках програми “Зелена країна”.

Також до ініціативи долучилися військові.

ЗеМолодіжка Херсонщини продовжує працювати на культурному фронті

Лідерка Чистопільської ТГ ЗеМолодіжки Херсонщини Олександра Кубанкіна посіла перше місце у міжнародному конкурсі “Stars of Europe” міжнародної мережі Constellation World Talent Networkз картиною “Не стрічка, а символ незламності Херсонщини”. 

Дівчина розповідає, що хотіла продемонструвати всьому світу через творчість  спротив та незламність херсонців, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях області. 

ЗеМолодіжка Хмельниччини ініціювали проведення арт-терапії для військових

Прихильники ЗеМолодіжки Хмельниччини провели майстер-клас з малювання картин для військових.

Лідерка Деражнянської громади Софія Кондратюк організувала та провела урок-терапію.  В кінці заходу один із захисників подарував свою картину Софії на знак вдячності за проведений урок.

ЗеМолодіжка Харківщини провели круглий стіл

Активні прихильники ЗеМолодіжки разом з першим заступником голови Харківської РВА Володимиром Усовим провели круглий стіл на тему: «Можливості для молоді в умовах повномасштабного вторгнення».

В процесі обговорили актуальні питання: що молодь може зробити для наближення перемоги та перспективи зростання молоді в умовах війни.

Ком’юніті ЗеМолодіжки Рівненщини активно розвивається

Команда ЗеМолодіжки Рівненщини зустрілись з представниками Рівненського регіонального центру “Інваспорт”.

Домовились спільно втілювати проєкти у сфері спорту для молоді та дітей, а також допомагати поширювати норми інклюзивності у всіх сферах життя мешканців регіону.

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини постійно навчаються 

Активний прихильник команди Максим Волік взяв участь у програмі для студентів Інституту міжнародних відносин. Учасники програми мали змогу відвідати такі міста, як Рига, Юрмала, Таллінн, Хельсінки, Пярну, Вільнюс, Варшава.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0CidKW4rj858ScmiWmCkfxdbp75V8cQKrgZykmHTsQDQWxRXjob3K8VVjbKVK8YLvl&id=100068913692289

Прихильники ЗеМолодіжки долучились до обговорення питань екологічної ситуації у Львівщини

Лідери ЗеМолодіжки Львівщини та активні прихильники долучились до обговорення питань, щодо екологічної ситуації у нашій області разом із ГО «Добро.Дій».

На зустрічі всі змогли поділитись ідеями для весняної висадки дерев, яка відбудеться зовсім скоро. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy