Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 517
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко взяв участь у 146-ій Асамблеї Inter-Parliamentary Union, одного з лідерів ЗеМолодіжки Хмельниччини обрано головою місцевої Молодіжної ради, а команда Чернівців зустрілась з народною депутаткою Оленою Лис.

Про ці та інші новини – в дайджесті.

Політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко у складі парламентської делегації взяв участь в понад 45 двосторонніх зустрічах із делегаціями з 5 континентів

Насичені 5 днів на 146-ій Асамблеї Inter-Parliamentary Union. Українська делегація провела величезну кількість двосторонніх зустрічей з парламентськими делегаціями з усього світу: Бразилії, Сейшелів, Королівства Тонга, Ботсвани, Мексики, Об’єднаної Республіки Танзанія, Гамбії, Сенегалу, Замбії, Руанди, Союзу Коморських Островів, Уганди, Японії, Польщі, Франції, Іспанії та інших.

Проведена надпотужна дипломатична робота. Позиція української делегації чітка: агресія росії щодо України має бути максимально засудженою на світовому рівні.

Одного з лідерів ЗеМолодіжки Хмельниччини було обрано головою Молодіжної ради

Лідера ЗеМолодіжки Віньковецької громади Володимира Новаченка обрано головою місцевої Молодіжної ради. Володимир на установчих зборах головою Віньковецької молодіжної ради був обраний одноголосно. Хлопець активно адвокатує здоровий спосіб життя та залучає земляків до спорту.

У свої 32 роки він вже став чемпіоном України та Світу зі стрітліфтингу.

Команда Чернівців зустрілась з народною депутаткою Оленою Лис

У Чернівцях в офісі ПП «Слуга Народу» відбулася зустріч команди «ЗеМолодіжки Буковини» з народною депутаткою Оленою Лис. 

Разом з прихильниками вони обговорили перспективу реалізації нових крутих проєктів та ідей. 

https://www.facebook.com/reel/957863108722573?fs=e&s=TIeQ9V

Лідерка ЗеМолодіжки Рівненщини зустрілась з головою Рівненської військової адміністрації

Під час зустрічі лідерки ЗеМолодіжки Рівненщини з головою Рівненської військової адміністрації Віталієм Ковалем обговорили плани подальшої співпраці та напрацювали спільне бачення розвитку молодіжної політики на Рівненщині. А також визначили критичні моменти та першочергові кроки у розвитку.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0VpaY31zrnYjHQiGFXnschZBrnEYSJP1n3NKx2L4DpfMHhAMVs8vXcshWW8r3dZ7yl&id=100064615461624

Команда ЗеМолодіжки Волині зустрілися із молоддю міста Володимира

16 березня команда Волині провели захід про можливості для молоді в місті Володимир, де зустрілися з прогресивною молоддю району. На заході обговорили питання, які стосуються розвитку молодіжного ком’юніті м. Володимира та поспілкувалися в інтерактивному форматі.

ЗеМолодіжка Вінниччини взяла участь у заходах з розвитку молодіжної політики

ЗеМолодіжка Вінниччини взяла участь у третій частині заходу зі стратегічного планування, яке ініціював депутат ВМР Михайло Ганчук. Молодь напрацювала ідеї для проведення заходів, які зможуть допомогти реалізувати стратегічні цілі та покращити розвиток молодіжної політики в регіоні.

Прихильники ЗеМолодіжки Кіровоградщини постійно розвиваються 

Лідер ЗеМолодіжки Знам’янської територіальної громади Віталій Зайченко взяв участь у тренінгу-навчанні для майбутніх менторів-фасилітаторів в проєкті «UPSHIFT», який реалізовує Міжнародна організація Unicef більше ніж у 40 країнах світу.

Один з лідерів ЗеМолодіжки Закарпаття відвідав табір для волонтерів «Сила молоді»

Лідер ЗеМолодіжки Ужгородського району Максим Мицянка відвідав триденний табір для волонтерів «Сила молоді».

Учасники провели години цікавих діалогів, отримали нові знайомства, долучилися до майстер-класів з першої медичної допомоги, тілесних практик та роботи з емоційними станами.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy