Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 106
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

У новий рік з новими силами. ЗеМолодіжка Одещини провела стратегічну сесію щодо роботи Ізмаїльського району, на Полтавщині відбувся круглий стіл «Молодіжні ради – інструмент демократії для молоді» та плани на рік ЗеМолодіжки Хмельниччини. 

Про ці та інші новини незламної молоді — у дайджесті.

ЗеМолодіжка Одещини провела стратегічну сесію щодо роботи Ізмаїльського району

На Одещині відбулася стратегічна сесія «Розвиток молодіжного руху в районі». Відкриваючи захід, Григорій Діденко, очільник Одеської обласної організації ПП “СЛУГА НАРОДУ”, надав учасникам заряд позитивної енергії та мотивації. Учасники сесії обговорили різноманітні стратегії розвитку ЗеМолодіжки в районі. Важливим етапом стали конструктивні дискусії та обмін ідеями, які допоможуть сформувати чіткий план дій молодіжного руху.

Головною метою сесії стало створення ефективних інструментів та підходів для активізації молодіжних ініціатив, які сприятимуть сталому розвитку нашого району.

https://bit.ly/48ooQR4

На Полтавщині відбувся круглий стіл «Молодіжні ради — інструмент демократії для молоді»

Під час заходу депутатка Полтавської обласної ради Олена Бабенко підняла тему проблематики створення та функціонування молодіжних рад в регіоні. Учасники обговорили як налаштувати діяльність молодіжної ради, зробити її впливовою та дослідили потреби молоді. А також поговорили про адвокацію прав молоді та співпрацю молоді з владою.

https://bit.ly/4aGZbVj

Прихильники та лідери ЗеМолодіжки Хмельниччини запланували роботу на 2024 рік

ЗеМолодіжка Хмельниччини зустрілася з лідерами громад для обговорення планів на наступний рік. «Дуже радісно бачити у нашій команді таких молодих, активних та цілеспрямованих людей. Ці люди мають за своїми плечима вже і свої команди, свою підтримку, і здобули вже деякий досвід у роботі з громадою», — запевнив обласний лідер Володимир Новак.

Молодь надала багато пропозицій різних заходів на 2024 рік. На сесії учасники обговорили план їхньої реалізації та залучення нових членів ком’юніті.

«Наша мета одна: підтримка та розвиток України. Ми робили, робимо і будемо робити все для досягнення цієї мети. Ми чітко окреслили наші кроки, і тепер будемо їх втілювати у життя», — прокоментував Володимир. 

https://bit.ly/48my806

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy