Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Гуманітарна підтримка у великих містах, координація роботи волонтерів та доставка гуманітарного вантажу до різних регіонів країни. Розповідаємо, як допомагала ЗеМолодіжка цього тижня.

Волонтерський рекорд київської ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка Київ продовжує працювати на благо України. Завдяки їхньому волонтерському проєкту продукти отримали понад 200 000 людей. Зараз команда переходить на забезпечення критичної інфраструктури: військові ЗСУ, ТРО, лікарні, біженці.

Допомога від ЗеМолодіжки Сумщини

Команда ЗеМолодіжки на Сумщині не припиняли своєї діяльності під час війни. Основна частина команди «вступила» до Інтернет Військ України. Також плетуть сітки та займаються волонтерською діяльністю у Першому Сумському гуманітарному штабі. 

Обіди для військових на Миколаївщині

Лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини Раміль Агабеков координує допомогу волонтерів, займається закупівлею продуктів та розвозить їжу до військових. Щодня кухарям ресторанів вдається готувати понад 250 обідів для військових та тероборони. 

Гуманітарний вантаж від ЗеМолодіжки Тернопільщини 

Команда з Тернопільщини та Києва за підтримки народного депутата Олександра Санченка зібрали 5 тон гуманітарного вантажу в Тернополі. Вантаж був доставлений до Києва та доставлений адресно родинам із маленькими дітьми. Також прихильники ЗеМолодіжки займаються доставкою ліків з Польщі та допомагають біженцям з пошуком житла.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy