Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 331
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка Львівщини зустрілися з прихильниками, Рівненщина запустила флешмоб до Дня народження Тараса Шевченка, а команда ЗеМолодіжки Кіровоградщини долучилася до проведення молодіжної бюджетної адвокації.

Про ці та інші новини з регіонів – у дайджесті.

ЗеМолодіжка Волині розповіла про можливості для молоді

ЗеМолодіжка Волині відвідала захід у Боратинській громаді, на якому лідер організації Богдан Лебедь роз’яснив про круті можливості для молодих людей, а його заступниця Анна Климовець та лідер Луцького району Дмитро Левчук поділилися власним досвідом діяльності, кращими практиками роботи із молоддю.

Прихильники Кривого Рогу поділились досвідом волонтерської діяльності

Нещодавно прихильник команди Кривого Рогу Олександр Тирса був запрошений на захід, присвячений року незламності України.

Люди, які з початку повномасштабного вторгнення зайняли свій фронт і продовжують його тримати по цей день, розповіли про свою діяльність.

На дискусійній панелі кожен із промовців розповів про свій шлях волонтера та особисту мотивацію до дій.

Нарада із районними лідерами ЗеМолодіжки Львівщини

Метою зустрічі команди було обговорення питань діяльності локальних лідерів, також кожен зміг поділитись своїми новими ідеями та крутими проектами для молоді.

ЗеМолодіжка Рівненщини запустила флешмоб до Дня народження Тараса Шевченка

9 березня прихильники ЗеМолодіжки Рівненщини провели флешмоб до 209 річниці Дня народження Тараса Григоровича Шевченка з декламування віршів. До онлайн флешмобу долучилася найактивніша молодь області.

ЗеМолодіжка Івано-Франківщини організувала цікавий захід для молоді

Дискусія та практичні вправи стосувались фотографії. Основною запрошеною до зустрічі стала фотограф Оксана Яковина, яка відповіла на запитання учасників та показала професійні прийоми використання техніки.

ЗеМолодіжка Одещини продовжує працювати на перемогу

Доставку чергової партії допомоги військовим ініціювали заступник лідера ЗеМолодіжки Одещини Вілін Цандр та тренер спортивного клубу “Таїрово” Сергій Ткаченко. Генератор, гігієнічні засоби, харчові набори, міношукачі – все це зараз необхідно нашим захисникам.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0LwsHxjB8pu542SvsSUMr9AbkC6YYE4SdEF76u14a4ETkVKJ5knoVND1joyuHj1tzl&id=100064760079432

Команда ЗеМолодіжки Кіровоградщини адвокатує інтереси молоді

7 березня команда ЗеМолодіжки Кіровоградщини долучилася до проведення молодіжної бюджетної адвокації серед молоді Знам’янської міської територіальної громади.

Мета обговорення – активізація та формування молоді самостійності у здобутті знань щодо представництва і захисту прав та інтересів.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0mt8vSf8XE12fNkmsDyhRLa6puSFKhcYy9frZJagr7XDom3JecCs8m526Trp5aXrbl&id=100076933384418

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy