Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 453
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Уряд схвалив постанову Кабінету Міністрів України  про створення Українського молодіжного фонду, ЗеМолоджіка продовжує розвиватися на міжнародній арені, команда Кривого Рогу долучилася до акції бігового клубу Running Atmosphere, а прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини продовжують працювати на перемогу навіть після виїзду з окупації. 

Про ці та інші тижневі новини ЗеМолодіжки – у нашому дайджесті. 

Українському молодіжному фонду бути!

Уряд схвалив постанову уряду про створення Українського молодіжного фонду. Це визначна подія для всієї молодіжної політики України і для нашого #БроуВР Олександра Санченка, як першого автора законопроєкту №3718 “Про основні засади молодіжної політики”. Саме цим законом і було передбачено запуск такої інституції.

Міжнародні новини ЗеМолодіжки 

Лідерка міжнародного напрямку Аліна Піддубна обговорила планування заходів на цей рік та відновлення молодіжної інфраструктури після перемоги з представниками Європейського Парламенту.

Також  Аліна Піддубна взяла участь у міжнародному онлайн-заході на тему «Демократія майбутнього: реагуючи на цифрову епоху». Разом з молодіжками Ірландії, Швейцарії, Німеччини, Австрії, Румунії та інших країн обговорили користь онлайн-голосування на виборах. 

ЗеМолодіжка Рівненщини долучились до заходу на тему: «Оптимізація адміністративно-територіального устрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів. Досвід функціонування інституту старост»

Захід проводив Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування. Були присутні народні депутати України, представники профільних міністерств, представники місцевого самоврядування. 

Після заходу прихильники у форматі вільного спілкування поговорили з народними обранцями про питання відбудови України після перемоги.

Прихильники ЗеМолодіжки Закарпаття та Молодіжна Рада при ОВА відвідали науковий ліцей 

Днями учні Ужгородського наукового ліцею отримали сотню світловідбивних стрічок.

Сьогодні надважливо, аби пішоходи мали на собі світловідбивні елементи, адже це значно знижує шанс потрапити в дорожньо-транспортну пригоду. Так водії помічають їх раніше і мають можливість зреагувати.

Команда Кривого Рогу долучилася до акції  бігового клубу Running Atmosphere

Разом з багатьма небайдужими людьми, наші прихильники пробігли різні дистанції від 5 до 10 кілометрів. Під час забігу кожен з учасників перевірив свої сили та провів для себе непогане тренування.

Прихильники ЗеМолодіжка Полтавщина зібралися обговорити проблематику місцевого самоврядування

Зараз молодь відчуває власну відповідальність за майбутнє своєї країни, тому намагається робити власний вклад, щоб це майбутнє було успішним.

Для покращення навичок наша команда проводить серію ігор «Громада».

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини продовжують працювати на перемогу навіть після виїзду з окупації

Лідер Райської ТГ Пилипенко Ігор з дружиною з перших днів допомагали місцевим жителям в Івано-Франківську за багатьма напрямками: підготовка бомбосховища та продуктів для ВПО і ЗСУ, піклування про майбутній врожай.

Майже п’ять місяців тому, вступив до хору “Гроно”. Колектив вже декілька разів брав участь у популяризації українських повстанських пісень. 

Ігор впевнений, що перемога вже поруч!

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy