Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 343
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжка Києва працює над недопуском представників росії та білорусі до Олімпіади-2024, прихильники Київщини та Сумщини провели першу зустріч у 2023 році, Запоріжжя долучилися до створення окопних свічок, прихильники Буковини виступили на чемпіонаті Європи, у Рівненщини нова лідерка, команда Івано-Франківська взяла участь у навчанні першої медичної допомоги, а Закарпаття допомогли доставити допомогу людям на прифронтових територіях.

Детальніше – в дайджесті

ЗеМолодіжка Київщини запланувала діяльність на 2023 рік

Уперше у 2023 році прихильники Київщини зустрілись офлайн, аби обговорити під час круглого столу роль молоді у розвитку громад Київщини, плани щодо розвитку молодіжної політики на 2023 рік та поставити перед собою чіткі завдання, які реалізовуватимуть до наступної зустрічі.

Прихильники ЗеМолодіжки Запоріжжя долучилися до створення окопних свічок

«На сьогодні альтернативи окопним свічкам, на жаль, немає. Вони горять від двох годин до семи, а деякі й більше. Бійці за цей час встигають приготувати їсти та підсушити одяг», – розповідає координатор молодіжного осередку Андрій Галіцин.

Прихильники ЗеМолодіжки Буковини виступили на чемпіонаті Європи

Молодіжна збірна України чудово виступила на 50-му кадетсько-юніорському та 11-му молодіжному (U21) чемпіонаті Європи, який 3-5 лютого пройшов у місті Ларнака (Кіпр). Здобувши 8 нагород, юні українці увійшли до топ-3 в загальному заліку.

Вітаємо лідера ЗеМолодіжки Буковини Пікуліна Олександра та активних прихильників з успішним виступом та двома золотими нагородами.

ЗеМолодіжка Києва працює над недопуском представників росії та білорусі до Олімпіади-2024

Київська міська рада підтримала два важливих проєкти рішень, розроблені за ініціативи депутата міськради від партії «Слуга Народу» та лідера ЗеМолодіжка Києва Георгія Зантараї, щодо недопуску спортсменів з росії та білорусі до Олімпіади-2024.
Перший – це звернення до Міжнародного олімпійського комітету із закликом не допускати спортсменів цих країн до спортивного змагання.

У ЗеМолодіжки Рівненщини нова лідерка — Лілія Павленко

До нашого ком’юніті доєдналась нова #ЗеСістер Лілія Павленко – лідерка ЗеМолодіжки Рівненщини. У минулому Лілія – голова студентського самоврядування НУ «Острозька академія» та членкиня Молодіжної ради Рівного. Наразі дівчина займається волонтерською діяльністю, організовує безліч благодійних аукціонів та проєктів для прискорення перемоги.

ЗеМолодіжка Закарпаття допомогла доставити допомогу людям на прифронтових територіях

Команда ЗеМолодіжки продовжує допомагати людям, які проживають на прифронтових територіях та постраждали від російської агресії.

Завдяки небайдужим волонтерам вдалося відправити вантаж із теплим одягом, продуктами харчування, засобами гігієни та свічками для освітлення домівок. Зараз важливо допомагати українцям, котрі через обстріли ворога залишилися без тепла, електроенергії та життєво необхідних речей.

ЗеМолодіжка Івано-Франківська обговорила проблематику надання першої медичної допомоги

9 лютого за ініціативи ЗеМолодіжки Івано-Франківська обговорили актуальні проблеми у сфері охорони здоров’я, зокрема першої медичної допомоги та невідкладних станів.
Присутні подякували запрошеним гостям — Ксенії Сутиській та Мартинові Ксинінові за цікавий досвід, координатору проекту «Basic Life Support» в місті Івано-Франківськ Олегу Тромболі та благодійній організації «Smart Medical Aid».

ЗеМолодіжка Сумщини обговорили плани та цілі на 2023 рік

Відбулася одна із найважливіших щорічних зустрічей команди Сумщини.
Прихильники обговорили плани та цілі ЗеМолодіжки Сумщини на 2023 рік, а також підвели підсумки роботи за 2022 рік.

Новини міжнародної діяльності ЗеМолодіжки

Цього тижня в мерії Валенсії лідерка міжнародного напрямку ЗеМолодіжки Аліна Піддубна зустрілась з Начо Санчес Аморос, членом партії Ciudadanos та молодіжним секретарем міста Валенсія. На зустрічі обговорили ситуацію в Україні та чим наразі допомагає молодь. А також обмінялись ідеями щодо розвитку молодіжної політики.

Аліна провела онлайн-зустріч з німецьким фондом Фрідріха Наумана щодо організації заходів в 2023 році. А також долучилась до обговорення планів на рік з усіма європейськими «молодіжками», що входять в LYMEC.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy