Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 274
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

ЗеМолодіжки Полтавщини та Сумщини долучилися до кампанії проти насильства, Чернівці провели спортивний захід, команда Києва планує допомагати з Пунктами Незламності, а Донеччина підтримує внутрішньо переміщених осіб. Детальніше — у дайджесті.

ЗеМолодіжки Полтавщини та Сумщини долучилися до кампанії проти гендерного насильства

Команди ЗеМолодіжок Полтавщини та Сумщини доєдналися до акції учасниць руху Зе!Жінки в межах Міжнародної кампанії «16 днів проти гендерного насильства». Цього року хлопці та дівчата пов’язували помаранчеві стрічки площах свого міста. Помаранчевий — офіційний колір протидії насильству.

https://bit.ly/3BrXoUn

ЗеМолодіжка Чернівців провела масштабний турнір з карате 

Цими вихідними лідер ЗеМолодіжки Чернівців Олександр Пікулін провів масштабний спортивний захід — турнір з карате, в якому взяли участь близько 700 спортсменів з 45 клубів майже з усіх регіонів країни.

https://bit.ly/3FkUz9F

Прихильники ЗеМолодіжки Кривого Рогу доєдналися до допомоги місцевим жителям Херсонщини

Команда ЗеМолодіжки Кривого Рогу відвідала Велику Олександрівку для того, щоб допомогти людям підготувати дім до зими. Доєдналися до допомоги сім’ї з двома маленькими дітками, їх будинок був повністю понівечений.

https://bit.ly/3VIaWTa

Команда ЗеМолодіжки Києва долучається до допомоги Пунктам Незламності

Команда ЗеМолодіжки Києва зібрала вже понад 100 охочих для того, щоб облаштувати Пункти Незламності. Якщо ви чи ваші друзі готові стати волонтером та допомагати Пунктам Незламності у Києві, то також можете долучитися за посиланням у шапці профілю на сторінці в Інстаграм.

ЗеМолодіжка Донеччини допомагає внутрішньо переміщеним особам 

Прихильники Донеччини разом з внутрішньо переміщеними особами зібралися на базі центру підтримки ВПО Краматорського району «МиРазом» та зіграли з ними в комунікаційну настільну гру «Громада».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy