Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин від ЗеМолодіжки

  • 586
Дайджест новин від ЗеМолодіжки

Команди ЗеМолодіжки з різних областей продовжують активно працювати задля спільної перемоги: ЗеМолодіжка Києва передала гуманітарну допомогу на Схід, прихильники ком’юніті з Миколаївщини та Херсонщини підтримують місцевих жителів, а молодь Сумщини допомагає військовому госпіталю. Більше про кожну з ініціатив — у щотижневому дайджесті. 

ЗеМолодіжка Миколаївщини долучається до надання гуманітарної допомоги місцевим жителям

Попри постійні обстріли, ЗеМолодіжка Миколаївщини намагається максимально допомагати людям та підтримувати містян. Цього разу команда привезла допомогу понад 200 жителям міста: продукти харчування, засоби гігієни та все необхідне для немовлят.

ЗеМолодіжка Сумщини передала необхідні засоби гігієни військовому госпіталю

Прихильники ЗеМолодіжки Сумщини зібрали та передали допомогу Харківському військовому госпіталю. Доставили першочергові засоби індивідуальної гігієни та перев’язувальні матеріали.

ЗеМолодіжка Києва взяла участь в організації передачі 20 тонн продуктів харчування на Схід

Прихильники відвідали найгарячіші точки України: Покровськ, Авдіївку, Слов’янськ, Краматорськ, Зайцево, Бахмут. Волонтерський фронт продовжує активно працювати, щоб допомогти кожному, кому ця допомога потрібна.

ЗеМолодіжка Херсонщини допомогла доставити гуманітарну допомогу жителям Херсонської області

Обласний лідер Нісар Ахмад заснував благодійний фонд «Support Kherson» на підтримку Херсонщини. Перший рейс та перші 10 тонн гуманітарної допомоги доставлені в Херсонську область. Відвезли важливі речі побуту, продукти харчування та багато питної води до двох територіальних громад: Нововоронцовської та Кочубеївської.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy