Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дайджест новин сміливої молоді

  • 597
Дайджест новин сміливої молоді

ЗеМолодіжка Херсонщини організувала форум та продовжує допомагати постраждалим, на Харківщині та в Києві відбулася «ЗеРуханка», лідерка міжнародного напряму продовжує розповідати про злочини терористів, а Буковина розвиває співпрацю молоді та місцевої влади.

Лідерка міжнародного напрямку Аліна Піддубна продовжує розповідати молоді інших країн про злочини терористів

У суботу Аліна виступила на конгресі німецької молодіжки Федеральної асоціації ліберальних студентських груп. У своїй промові наша Аліна розповіла про трагедію, яку спричинив терористичний акт росії – підрив Каховської ГЕС.

Дівчина розказала про те, як сьогодні вся Україна, у тому числі прихильники ЗеМолодіжки, допомагають херсонцям.

Аліна закликала молодь Німеччини фільтрувати фейкові новини та бути уважними, адже кремлівська пропаганда розповсюджується по всьому світу.

ЗеМолодіжка Херсонщини організувала форум та продовжує допомагати постраждалим

10 липня ЗеМолодіжка Херсонщини організувала регіональний форум «Повернення молоді на Херсонщину». Під час форуму обговорили ряд важливих питань про залученість молоді у молодіжну політику регіону та їх роль у відбудові молодіжної інфраструктури Херсонщини.

У заході взяли участь: голова ПП «Слуга Народу» Олена Шуляк, політичний лідер ЗеМолодіжки Олександр Санченко, народні депутати ПП «Слуга Народу» Сергій Козир та Павло Павліш, голова Херсонської обласної організації ПП «Слуга Народу» Юрій Соболевський, ректор Херсонського Державного Аграрно-Економічного Університету Юрій Кирилов, чемпіон світу з дзюдо, лідер ЗеМолодіжки м. Київ Георгій Зантарая, співголова Молодіжної ради при МЗС України Денис Ганжа, головна редакторка інтернет-військ України Ірина Ященко, тренер з командоутворень Артем Мосійчук, керівник відділу соціальних проектів ПП «Слуга Народу» Володимир Місяйло, генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв та лідер ЗеМолодіжки Київщини Олександр Крамар. 

Після заходу прихильники одразу відправилися на Херсонщину та не припиняють допомагати постраждалим людям разом з іншими волонтерами у місті. 

ЗеМолодіжка Києва та Харківщини провели традиційну «ЗеРуханку»

У Києвіпровели чемпіонську руханку з лідером ЗеМолодіжки Київ, першим в історії України чемпіоном світу з дзюдо, депутатом Київської міської ради Георгієм Зантараєю. Прихильники разом займалися спортом, отримали цінні поради щодо здорового способу життя та розширювали свої спортивні горизонти. 

На Харківщині провели запальну, енергійну та бадьору руханку! Поспілкувалися, зробили вправи на всі групи м’язів та побігали на свіжому повітрі. 

Прихильники ЗеМолодіжки Буковини обговорили молодіжні ініціативи з заступником голови обласної ради 

Минулого тижня лідер ЗеМолодіжки Чернівецької області, депутат Чернівецької міської ради від «Слуги Народу» Олександр Пікулін, лідер ЗеМолодіжки Чернівецького району Артур Пилипенко та прихильник молодіжного руху, голова Сучевенської територіальної громади Юліан Михайлович зустрілись з першим заступником голови Чернівецької обласної ради Миколою Гуйтором. На зустрічі обговорили роль та значення молодіжної політики, важливість громадських ініціатив та розвитку молодіжних проєктів. Разом ми розглянули питання розбудови молодіжної інфраструктури в регіоні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy