Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія звернувся до Конгресу США з проханням про подальшу підтримку України

  • 5926
  • 1
Давид Арахамія звернувся до Конгресу США з проханням про подальшу підтримку України

Голова парламентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія звернувся до Конгресу США з проханням про подальшу підтримку України у зв’язку з нарощуванням російських військ вздовж українських кордонів.

Зокрема він висловив сподівання, що найближчим часом Україна зможе отримати військову допомогу з боку США завдяки ухваленню Сполученими Штатами двопартійного проєкту закону «Про партнерство з Україною у сфері безпеки» (Ukraine Security Partnership Act). Він передбачає збільшення щорічної військової допомоги до 300 млн доларів, включаючи надання летальної зброї.

«Україна продовжує докладати зусиль для поглиблення своєї участі в Євроатлантичному альянсі. Протягом останніх двох років наш парламент зробив помітні кроки для впровадження реформ, що сприяють демократичним процесам, боротьбі з корупцією та приведенню наших Збройних сил у відповність до стандартів НАТО», – наголосив Давид Арахамія.

Очільник фракції «Слуга Народу» також зазначив, що влада активізує діалог щодо Криму за допомогою ініціативи «Кримська платформа». Давид Арахамія закликав американську сторону та всіх міжнародних партнерів приєднатися до діалогу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Петро Пархоменко
Петро Пархоменко
3 роки тому

так тримати Давиде! Ми переможемо!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy