Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія звернеться до ЄС і США щодо введення санкцій проти Бідзіни Іванішвілі

  • 1385
Давид Арахамія звернеться до ЄС і США щодо введення санкцій проти Бідзіни Іванішвілі

Давид Арахамія звернеться до керівництва Євросоюзу і США щодо розгляду питання про введення санкцій проти Бідзіни Іванішвілі, який тісно пов’язаний із російською політичною верхівкою, та проти його активів на Заході.

Про це сказав голова Політради партії та голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«Українці та грузини завжди були й будуть братніми народами. Грузини б’ються за Україну на війні, відомі люди Грузії ще до 24 лютого записали відеозвернення на нашу підтримку. Вони вболівають за Україну і нашу перемогу у війні. Але не грузинська влада. І причина дуже проста – головний грузинський олігарх Бідзіна Іванішвілі тісно пов’язаний із російською політичною верхівкою», – зауважив він.

Так, зазначає Давид Арахамія, нещодавно опубліковані «плівки Іванішвілі» підтверджують ці зв’язки.

Уся політика грузинської влади – це виконання вказівок із Кремля. Це і є причина їхньої риторики про невизнання воєнних злочинів Росії проти України та спроби допомогти РФ обійти санкції, переконаний голова фракції «Слуга Народу».

«Сьогодні Іванішвілі перетворився на грузинського Януковича. Він і його люди ведуть політику щодо України, яку не підтримує грузинський народ. Вони хочуть розсварити грузинів та українців на десятиліття вперед. Щоб не допустити цього, я звернуся до керівництва Євросоюзу і США щодо розгляду питання про введення санкцій проти Іванішвілі та його активів на Заході. Ніхто не уникне відповідальності. Ні окупанти, ні ті, хто їм допомагає», – підсумував голова Політради партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy