Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Закон проти олігархів хочуть збити ті, хто обслуговує олігархів

  • 13300
Давид Арахамія: Закон проти олігархів хочуть збити ті, хто обслуговує олігархів

У ситуації навколо законопроєкту проти олігархів суспільство чітко бачить, хто дійсно є слугою народу, а хто – слугою олігархів. Насамперед закон намагаються збити ті, хто обслуговують олігархів.

Про це заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія після засідання фракції.

«У певний момент з’являються надумані причини не розглядати законопроєкт. Порушення регламенту, наприклад. І ми розуміємо, хто зацікавлений у поваленні закону – це люди, які працюють на олігархів. Олігархам все одно. Про те, що вони існують, знають усі в Україні. Також всі знають, що вони працюють поза законом. Але ми спробуємо врегулювати це питання і встановити чіткі правила гри. Якщо тебе визнали олігархом, є конкретні правила, згідно з якими ти маєш жити далі. Водночас є люди, які стоять у черзі, щоб обслуговувати олігархів. От їм незручно буде, бо треба декларації подавати», – пояснив голова фракції.

Він нагадав, що у партії є програмна обіцянка боротися з олігархами, а тому сьогодні на погоджувальній раді депутати проголосували за включення відповідного питання до порядку денного і мають розглянути його у середу або четвер.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy