Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Закон про олігархів розглядатимуть постатейно, що цілком відповідає регламенту

  • 6450
Давид Арахамія: Закон про олігархів розглядатимуть постатейно, що цілком відповідає регламенту

Верховна Рада розглядатиме законопроєкт про олігархів №5599 постатейно, ставлячи на голосування зали 11 статей з вирішальними правками.

Таке рішення ухвалила більшість народних депутатів від «Слуги Народу» під час засідання фракції, повідомив голова фракції Давид Арахамія.

«Ми проводили засідання відкрито. Треба було вирішити, чи надавати опозиції трибуну і слухати правки, чи піти постатейно і швидко закінчити це питання. Переважною більшістю фракція визначила, що ми будемо йти швидким шляхом. Це буде 11 статей, 11 голосувань і наприкінці 12-е – фінальне голосування. Така процедура законна, згідно з регламентом. Опозиція може блокувати трибуну, а ми подивимось, хто це робитиме, захищаючи олігархів», – сказав він.

Також він додав, що законопроєкт про наповнення бюджету №5600 планують розглядати за спецпроцедурою, яку застосовували лише щодо банківського закону (№2571).

За словами Давида Арахамії, за такий розгляд документа вже зібрано необхідні 160 підписів депутатів. Невдовзі представники різних фракцій зберуться на спільне засідання, де вирішать, чи розглядатимуть законопроєкт за спецпроцедорою, чи ні.

Нагадаємо, що така процедура передбачає розгляд від кожної фракції по 5 правок, а потім фінальне голосування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy