Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія закликав США виділити Україні надлишкові вакцини проти COVID-19

  • 5251
Давид Арахамія закликав США виділити Україні надлишкові вакцини проти COVID-19

Голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія закликав уряд США виділити справедливу частину своїх надлишкових вакцин AstraZeneca проти COVID-19 для України. З відповідним листом він звернувся до координатора з глобального реагування на COVID-19 та безпеки охорони здоров’я Держдепартаменту США Гейла Сміта.

Як відомо, нещодавно уряд США заявив про намір розподілити свої надлишкові запаси вакцин від коронавірусу AstraZeneca серед іноземних партнерів і союзників.

«Ми вдячні США за постійну підтримку і допомогу Україні й шанобливо закликаємо ваш уряд виділити справедливу частину своїх надлишкових вакцин в Україну. Уряд України турбується про здоров’я і безпеку наших громадян та невпинно працює над отриманням ресурсів, які допоможуть захистити українців від цього смертельного вірусу. Хоча мета нашого уряду в тому, щоб вакцинувати більшість дорослого населення країни до кінця року, вакцинація проводиться повільно через відсутність внутрішніх поставок і проблем, пов’язаних з пошуком і отриманням безпечних та ефективних вакцин», – йдеться у зверненні Давида Арахамії.

Він зауважив, що вакцинування в Україні почалося наприкінці лютого. Це майже на два місяці пізніше, ніж у наших європейських сусідів. На сьогодні трохи більше 750 000 українців отримали свою першу дозу вакцини проти COVID-19, і дуже мало з них повністю вакциновані.

«Нинішній рівень вакцинації в Україні явно недостатній для того, щоб впоратися з важкими обставинами, пов’язаними з поширенням COVID-19 і його варіаціями. З населенням у 44 мільйони тільки за допомогою наших міжнародних партнерів і союзників, особливо США, ми зможемо отримати достатньо велику кількість надійних вакцин проти COVID-19», – написав голова фракції.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy