Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Європа вітає деолігархізацію в Україні

  • 10551
Давид Арахамія: Європа вітає деолігархізацію в Україні

Заява представників ЄС про необхідність ухвалити та впровадити законодавство у сфері деолігархізації свідчить про європейську підтримку законопроєкту про олігархів. Про це заявив голова парламентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, коментуючи підсумки саміту Україна-ЄС у Києві.

«Згадаймо, скільки було спроб збити цей законопроєкт, розмов про невідповідність європейським підходам. Але сьогодні кожен може відкрити текст спільної заяви за підсумками 23-го Саміту Україна-ЄС та прочитати, що там написано. Позиція Євросоюзу – вітання зусиль України у сфері деолігархізації та заклик до подальших кроків у цьому напрямку», – констатував Арахамія.

За його словами, вперше за 30 років парламент об’єднався, щоб врешті перервати зв’язок олігархів та політиків, тому зараз суспільство спостерігає шалений опір олігархічних сил у Верховній Раді підписанню цього законопроєкту.

«Їхня тактика зрозуміла – максимально затягнути підписання законопроєкту. Сьогодні маємо вже 12 зареєстрованих постанов про скасування рішення Верховної Ради про ухвалення законопроєкту про олігархів. Але у них не вийде. Ми змогли ухвалити цей проєкт закону, зможемо й розблокувати його підписання», – заявив голова фракції «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy