Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Всі парламентські фракції працюватимуть в «оборонній коаліції»

  • 7325
Давид Арахамія: Всі парламентські фракції працюватимуть в «оборонній коаліції»

Голови депутатських фракцій у парламенті домовилися про режим роботи в «оборонній коаліції» і швидке ухвалення важливих законів для посилення безпеки та обороноздатності країни. Насамперед йдеться про додаткове фінансування на оборону та спрощення правил закупівель.

Про це заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, коментуючи підсумки засідання Президента з представниками силових структур і лідерами всіх парламентських фракцій.

«Політичні суперечки відкладаються в бік, немає опонентів. Усі разом працюють над тими речами, які треба зараз приймати. Завтра ж голосуватимемо за зміни до оборонного бюджету, зміни до правил закупівель, щоб пришвидшити ці процеси та надати можливість усім силовим структурам, які беруть участь в обороноздатності країни, оперативно отримувати все необхідне», – пояснив очільник фракції.

За словами Давида Арахамії, найближчим часом також необхідно напрацювати законопроєкти з підтримки економіки, малого та середнього бізнесу.

«Ми оперативно напрацюємо ці ініціативи протягом поточного пленарного тижня. Наступний тиждень також можемо зробити пленарним, щоб парламент був у змозі приймати швидкі рішення», – додав він.

Голова «Слуги Народу» також анонсував створення в парламенті оборонного штабу. У ньому депутати будуть напрацьовувати різні законодавчі ініціативи, згодом обговорювати їх із Президентом і ухвалювати в сесійній залі.

Під час наради із Президентом, представниками силових відомств і лідерами фракцій обговорили також можливість запровадження запису до територіальної оборони через Дію.

«Зараз багато хто відмовляється записуватися до територіальної оборони через великий список довідок, які потрібно зібрати. А якщо це можна буде зробити в декілька кліків, цей бар’єр зникне. І ми матимемо одразу централізовану базу з прив’язкою до територіальності», – пояснив Давид Арахамія.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy