Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Вітаю українців із початком судової реформи

  • 5024
Давид Арахамія: Вітаю українців із початком судової реформи

Голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія привітав українців із початком судової реформи.

Про це він заявив під час брифінгу, коментуючи ухвалення законопроєкту №3711-д щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, який враховує рекомендації Венеційської комісії щодо вирішального голосу міжнародних експертів при відборі членів ВККС.

«Хочу привітати всіх громадян України з початком судової реформи. Якщо вдасться зберегти політичну волю та проголосувати в такому ж форматі законопроєкт про Вищу раду правосуддя (№5068) – ми нарешті можемо сподіватися, що суди будуть правильно перезавантажені, а судді – незалежно відібрані», – сказав Давид Арахамія.

За його словами, законопроєкт №3711-д – це саме той документ, з якого має розпочинатися судова реформа. Адже він змінює підхід до формування кадрової судової системи, запускає процес очищення суддівського корпусу від нечесних суддів.

«Після судової реформи кожен українець нарешті зможе побачити, що в країні є правосуддя. Адже зараз існує недовіра до цієї гілки влади. І таку ситуацію потрібно виправляти», – додав очільник фракції.

Нагадаємо, законопроєкт №3711-д про відновлення роботи ВККС передбачає, що конкурсна комісія складатиметься з трьох представників Ради суддів України і трьох представників, рекомендованих міжнародними організаціями. Рішення ухвалюється чотирма голосами, два з яких мають належати міжнародним експертам. Якщо ж голоси діляться порівну – то трійка, в якій не менше двох міжнародних партнерів, фактично ухвалює рішення.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy