Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Україна напрацювала спільне з західними партнерами бачення безпекової ситуації

  • 9808
Давид Арахамія: Україна напрацювала спільне з західними партнерами бачення безпекової ситуації

Офіційна риторика представників Адміністрації США про загрозу ескалації з боку РФ змінилася – її більше не називатимуть «неминучою». Це свідчить про те, що позиція західних держав з оцінки ситуації на Сході Європи синхронізувалася з офіційною українською позицією.

На цьому наголосив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія. Він назвав це важливим дипломатичним результатом дій Президента Зеленського і всієї команди української влади.

«Ми бачимо кожну загрозу і готуємося до будь-якого сценарію. Але не потрібно нагнітання паніки. Постійне очікування нового “вторгнення” та панічні повідомлення у ЗМІ вкрай негативно відобразились на настроях економічних гравців, на ситуації на фінансових ринках для України. Але завдяки діям влади та позиції Президента Зеленського ми бачимо економічну стабілізацію, заспокоєння на валютному ринку, початок позитивних тенденцій на фінансовому ринку загалом», – заявив Давид Арахамія.

Очільник фракції монобільшості також додав, що протягом останніх тижнів Президент Зеленський та інші представники команди української влади провели десятки зустрічей та переговорів різного рівня з представниками західних держав, Євросоюзу і НАТО. А сам глава держави активно та відверто спілкувався з журналістами західних медіа.

«Це безпрецедентна дипломатична активність для України – коли фактично щотижня нашу країну підтримують нові й нові західні лідери, політики, представники експертного і дипломатичного середовища», – вважає Давид Арахамія.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy