Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Україна має всі шанси здійснити швидкий стрибок у збільшенні видобутку газу вже у 2022 році

  • 8271
Давид Арахамія: Україна має всі шанси здійснити швидкий стрибок у збільшенні видобутку газу вже у 2022 році

Голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія разом з нардепами від парламентського енергетичного та антикорупційного комітетів проінспектував роботу об’єктів видобутку та переробки газу держкомпанії «Укргазвидобування». Також він побував на об’єктах приватних компаній, зокрема «Еско-Північ» та «SystemOilEngineering».

Під час робочої поїздки очільник фракції вивчав можливості газодобувних компаній збільшити обсяги внутрішнього видобутку природного газу. Адже після продовження будівництва Північного потоку-2 енергетична безпека стала однією із найбільш актуальних проблем для нашої держави.

«Для країни зараз є вирішальним питання: яким чином ми зможемо збільшувати наш видобуток газу? Треба рухатися однією командою. В нас є потужний приватний сектор. В Укргазвидобуванні сучасні напрацювання. Вони дуже багато інвестували за останні роки для того, щоб нарощувати свою технічну базу», – розповів Давид Арахамія.

Давид Арахамія разом з депутатами провели спільні наради з представниками державних та приватних газовидобувних компаній, щоб налагодити ефективну комунікацію. Це сприятиме поглибленню співпраці. Газовидобувники поділилися власним бачення того, що держава може зробити для галузі.

За результатами поїздки планується створити спільну робочу групу, до якої ввійдуть народні депутати та представники ринку. Разом вони напрацьовуватимуть необхідні зміни у законодавстві для нарощування видобутку палива.

«Багато поміток зробив, що нам треба змінити. Будемо працювати після того, як повернемось до Києва. Зараз є великі шанси суттєво наростити видобуток газу в країні. Таким чином посилимо енергетичну безпеку. В тому числі створимо умови для того, щоб знизити врешті-решт ціни та тарифи на газ», – заявив очільник фракції «Слуга Народу».

Також Давид Арахамія звернув увагу, що такі приватні компанії як «Еско-Північ» та «SystemOilEngineering» є одними з лідерів на ринку видобутку вуглеводнів. Вони постійно впроваджують сучасні технології, встановлюють найсучасніше обладнання для максимальної автоматизації технологічних процесів, а також промислової та екологічної безпеки.

Давид Арахамія вважає, що саме наявність сучасної техніки у приватних і державних компаній дозволяє виконати амбітний план із нарощування видобутку природного газу.

«Це створює достатню базу, щоб здійснити швидкий стрибок у 2022 році. Наступного року особливо будемо спостерігати за розробкою чорноморського шельфу. Там багато розвіданих запасів. І там сейсміка вже починається», – розповів очільник фракції «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy