Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія та Михайло Подоляк заявили про готовність прибути до Маріуполя для переговорів щодо евакуації українців

  • 1784
Давид Арахамія та Михайло Подоляк заявили про готовність прибути до Маріуполя для переговорів щодо евакуації українців

Голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія та радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк висловили готовність у будь-який час відбути до Маріуполя на переговори щодо евакуації українського військового гарнізону та мирних жителів.

«Ми з Михайлом Подоляком готові прибути до Маріуполя для проведення переговорів із російською стороною щодо евакуації нашого військового гарнізону і мирних жителів. Представники нашої делегації підтримують постійний зв’язок з українськими силами в Маріуполі», – наголосив Давид Арахамія.

Він додав, що сьогодні в розмові із захисниками міста була озвучена пропозиція провести безпосередньо на місці переговорний раунд щодо евакуації нашого військового гарнізону.

«Зі свого боку ми готові виїхати на такі переговори в будь-який момент як тільки отримаємо підтвердження російської сторони», – сказав він.

Готовність провести спеціальний раунд переговорів у Маріуполі підтвердив і радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

«Так. Без жодних умов. Готові провести спеціальний раунд переговорів у Маріуполі. Один на один. Два на два. Щоб забрати наших хлопців, азовців, військових, цивільних, дітей, живих і поранених. Усіх. Бо вони свої. Бо вони в моєму серці. Назавжди. Без варіантів», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy