Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Політраду можна порівняти з наглядовою радою у корпоративному секторі

  • 7676
Давид Арахамія: Політраду можна порівняти з наглядовою радою у корпоративному секторі

Очільник фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія став першим головою новоствореної Політичної ради. Відповідне рішення рада ухвалила на своєму першому засіданні після ХІ з’їзду політсили.

Його заступниками стали перший заступник спікера парламенту Руслан Стефанчук, заступниця керівника фракції Євгенія Кравчук, член Комітету з питань свободи слова Андрій Мотовиловець, перший заступник голови євроінтеграційного комітету Вадим Галайчук. Секретар – член комітету з питань прав ветеранів Анатолій Остапенко.

Ще 8 заступників оберуть на наступних засіданнях.

Під час брифінгу Давид Арахамія зазначив, що новостворений орган у першу чергу займатиметься формуванням стратегії і тактики партії.

«Ми – національна партія. У нас дуже багато осередків як на обласному рівні, так і на районному. Це велика мереждева структура. Нею потрібно нормально керувати. Найголовніше – щоб не втрачалася комунікація між депутатами ОТГ від «Слуги Народу» та депутатами Верховної Ради», – наголосив очільник Політради.

Давид Арахамія додав, що Політрада працюватиме над розробкою смислів партії – концептами, ідеями та доктринами.

«Зробимо окрему презентацію для журналістів та суспільства, щоб люди побачили, що ми працюємо не хаотично. Що в нас є конкретна програма, за виконання якої ми на наступних виборах будемо звітувати – по пунктах, термінах та результатах. Це дуже важливо. Фактично Політичну раду можна порівняти з наглядовою радою у корпоративному секторі, коли ми маємо проконтролювати максимальне виконання програми», – зазначив він.

Політрада також стане комунікаційним майданчиком із журналістами, активістами та з іншими політичними організаціями, зазначив Давид Арахамія.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy