Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Південна Корея може стати для України моделлю у відбудові країни

  • 1268
Давид Арахамія: Південна Корея може стати для України моделлю у відбудові країни

Південна Корея пройшла період відновлення і стала однією з найпотужніших економік світу. Вона може стати для нас рольовою моделлю у відбудові країни.

Про це заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія під час зустрічі з представниками парламенту Південної Кореї.

«У нас із Південною Кореєю багато спільного. Обидві країни мають неадекватного сусіда з диктатурою, обидві країни – молоді демократії, Україна й Корея мають окуповані території, хочуть, щоб їхні народи розвивалися, і мають постійно бути готовими захищати себе у війні», – зауважив він.

У межах зустрічі сторони також обговорили можливості військово-технічної співпраці, співпраці у сфері високих технологій.

«Ми зі свого боку продемонстрували досягнення України у сфері цифрової трансформації, чим наші колеги були приємно здивовані», – розповів народний депутат.

Обговорили і питання співпраці між урядами двох країн, і найближчим часом зі сторони України до Південної Кореї вирушить делегація, частково з політиків, частково з бізнесменів, щоб закріпити досягнуті домовленості, повідомив Давид Арахамія.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy