Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія підтримує імперативний мандат до народних депутатів

  • 5729
Давид Арахамія підтримує імперативний мандат до народних депутатів

Очільник фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія виступає за запровадження механізму імперативного мандату щодо народного депутата та за процедуру його індивідуального відкликання.

Про це він розповів в Coffee Break з Романом Грищуком.

За його словами, український народ є роботодавцем для народного депутата. А отже, за аналогією із системою найму та звільнення у бізнесі, українцям потрібно надати право звільняти членів парламенту, якщо ті не справляються зі своїми обов’язками.

«Коли я був у бізнесі, я багатьох людей брав на роботу. У мене було 2 тисячі людей. Я проводив індивідуальні співбесіди. На прийом і на звільнення. Я розумів, що умовно з 10 найнятих людей 2 – буде помилкою. І це нормально. Це статистична похибка. Головне – швидко це усвідомити, ідентифікувати та виправити. В депутатстві виправляєш раз на п’ять років – якось не дуже коректно», – наголосив він.

Давид Арахамія нагадав, що наразі механізм імперативного мандату вже діє до місцевих депутатів.

«Подивимось, наскільки це спрацює. Взагалі, людей це тримає в тонусі. Я знаю, в Миколаївській області люди бояться, що їх виключать, якщо вони почнуть працювати проти партії», – зазначив він.

Крім того, голова фракції «Слуга Народу» виступив за повернення можливості обирати народного депутата у мажоритарному окрузі. Він розповів, що такі дискусії дуже активно тривають у Верховній Раді.

«За особистим враженням, якщо це поставлять на голосування – більшість проголосує. Я вважаю, що це має право на життя, оскільки існують ситуації, коли ти, наприклад, із Закарпаття. На Закарпатті так сталося, що партія не набрала достатньо відсотків, і в тебе Закарпаття будуть представляти люди з Одеси. З точки зору представлення інтересів – це неправильно. Тому потрібно, можливо, мажоритарку чи певний гібридний аналог мажоритарки», – повідомив Давид Арахамія.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy