Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Парламент може продовжити роботу на тиждень перед канікулами для ухвалення закону про олігархів

  • 6150
Давид Арахамія: Парламент може продовжити роботу на тиждень перед канікулами для ухвалення закону про олігархів

Для остаточного ухвалення президентського законопроєкту №5599 щодо олігархів до завершення сесії парламент може продовжити роботу ще на один тиждень. Про це на брифінгу заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«Щоб його ухвалити в цьому сезоні, в нас є два варіанти. Перший – подовжити на тиждень пленарну роботу. Другий – відкласти на вересень. Будемо консультуватися і ухвалювати рішення. Я не бачу жодної необхідності якомога швидше це робити. Можна це робити в звичайному темпі», – сказав він.

Давид Арахамія заявив, що представники опозиції в особистих розмовах вже анонсували поправковий спам щодо цього законопроєкту.

«Кажуть, тримайтеся, побачите, що таке тисячі правок. Будемо дивитися. Буде достатній період, щоб їх подати. І побачимо, наскільки вони суттєві. Якщо це поправочний спам, то його можна побачити. Закон на 13 сторінок. І якщо там буде десятки тисяч правок, то зрозуміло, що це просто спам», – наголосив він.

Нагадаємо, депутати у першому читанні проголосували за президентський законопроєкт №5599 про запобігання загрозам національній безпеці через вплив олігархів. Його підтримали 275 народних депутатів.

Законопроєкт дає визначення олігарху: це людина, яка бере участь у політичному житті, має значний вплив на ЗМІ, є кінцевим бенефіціаром компаній-монополістів та має активи на загальну суму 2,270 млрд грн.

Якщо три з чотирьох ознак збігаються, Рада національної безпеки і оборони України вносить людину до Реєстру олігархів на підставі подання Кабміну, члена РНБО, Нацбанку, СБУ або Антимонопольного комітету. Результатом потрапляння до реєстру є низка наслідків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy