Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Нагнітання паніки навколо можливого вторгнення РФ – елемент гібридної війни

  • 13540
  • 1
Давид Арахамія: Нагнітання паніки навколо можливого вторгнення РФ – елемент гібридної війни

Україна фактично перебуває у стані гібридної війни з Російською Федерацією з 2014 року, і її елементом стало нагнітання паніки навколо можливого повномасштабного вторгнення агресора. Про це з парламентської трибуни заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«З жовтня ми відчули, що таке гібридний компонент – саме інформаційний компонент. Такої інформаційної психологічної спецоперації давно не було в Україні. Ви знаєте, як нагнітається паніка, як багато людей на це реагують, як цьому умовно «допомагають» зараз відомі світові видання», – заявив він.

Давид Арахамія наголосив, що наразі завданням народних депутатів та парламенту в цілому діяти так, як українські військові, які демонструють стійкість, «холодний розум» та без паніки готуються до всіх можливих сценаріїв.

«Якщо це спрацює, і українці піддадуться цим панічним настроям, ми фактично ризикуємо поставити під загрозу всю економіку України. І навіть якщо не буде жодної ескалації, агресії, Росія фактично виконає своє завдання – люди почнуть забирати депозити з банків, припинять купувати житло, витрачати гроші. І таким чином зупиниться економічний розвиток в країні», – розповів він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталія
Наталія
11 місяців тому

Все вірно, це повідомлення своєчасне, треба частіше звертатися до народу, через всі можливі інформаційні ресурси, ми чекаємо цього від нашого Президента і його партії. Віримо, що все буде добре !!!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy