Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Нагнітання паніки навколо можливого вторгнення РФ – елемент гібридної війни

  • 13813
  • 1
Давид Арахамія: Нагнітання паніки навколо можливого вторгнення РФ – елемент гібридної війни

Україна фактично перебуває у стані гібридної війни з Російською Федерацією з 2014 року, і її елементом стало нагнітання паніки навколо можливого повномасштабного вторгнення агресора. Про це з парламентської трибуни заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«З жовтня ми відчули, що таке гібридний компонент – саме інформаційний компонент. Такої інформаційної психологічної спецоперації давно не було в Україні. Ви знаєте, як нагнітається паніка, як багато людей на це реагують, як цьому умовно «допомагають» зараз відомі світові видання», – заявив він.

Давид Арахамія наголосив, що наразі завданням народних депутатів та парламенту в цілому діяти так, як українські військові, які демонструють стійкість, «холодний розум» та без паніки готуються до всіх можливих сценаріїв.

«Якщо це спрацює, і українці піддадуться цим панічним настроям, ми фактично ризикуємо поставити під загрозу всю економіку України. І навіть якщо не буде жодної ескалації, агресії, Росія фактично виконає своє завдання – люди почнуть забирати депозити з банків, припинять купувати житло, витрачати гроші. І таким чином зупиниться економічний розвиток в країні», – розповів він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталія
Наталія
2 роки тому

Все вірно, це повідомлення своєчасне, треба частіше звертатися до народу, через всі можливі інформаційні ресурси, ми чекаємо цього від нашого Президента і його партії. Віримо, що все буде добре !!!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy