Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Критика посилення ролі АМКУ є черговою хвилею спротиву олігархів

  • 5130
Давид Арахамія: Критика посилення ролі АМКУ є черговою хвилею спротиву олігархів

Критика посилення ролі Антимонопольного комітету, що передбачає законопроєкт №5431, є черговою хвилею боротьби олігархів з посиленням ролі держави. Про це на брифінгу заявив очільник фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«Зовсім недавно критики закону про олігархів на кожному ефірі розповідали, що для цього існують у країні інструменти, зокрема Антимонопольний комітет України. А коли почали вивчати повноваження АМКУ, виявилося, що він не дуже може впливати. І коли спробували посилити ці повноваження, то почався галас про корупційні ризики та узурпацію. Мені здається, це чергова хвиля боротьби олігархів з посиленням ролі держави у боротьбі з цим явищем», – сказав він.

За словами Давида Арахамії, меседжі про бажання надати АМКУ можливість проводити обшуки в оселях є одним із прикладів фейкової критики цього законопроєкту.

«Немає ніякого права на обшук. Для того, щоб провести обшук в будь-якій оселі, треба буде брати ухвалу на обшук в слідчого судді. Але для цього орган має мати правоохоронні функції. Антимонопольний комітет – це не правоохоронний орган. І в цьому законі такого немає взагалі. Це хтось так трактує, щоб інформація, як страшилка у фейсбуці, розганялася краще», – заявив голова фракції.

Водночас Давид Арахамія наголосив, що цього тижня планується голосування цього законопроєкту лише у першому читанні. І до другого можна внести низку правок, щоб усунути всі можливі антикорупційні ризики.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy