Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія: Команда Президента на Херсонщині націлена на масштабні зміни

  • 5297
Давид Арахамія: Команда Президента на Херсонщині націлена на масштабні зміни

Нині Херсонщина демонструє дуже позитивні результати розвитку. Драйвером виконання президентських програм в області став очільник Херсонської ОДА Сергій Козир, який балотується від «Слуги Народу» на довиборах по 184 округу.

Про це під час візиту на Херсонщину заявив голова Політичної ради партії «Слуга Народу», очільник фракції у парламенті Давид Арахамія.

«Ми раді бачити Сергія Козира в команді Президента. Вважаємо, що він суттєво підсилить нашу фракцію у Верховній Раді. Сергій не тільки зміг реалізувати великий обсяг робіт із впровадження реформ, виконати завдання, які перед ним поставив Президент Зеленський, але й запропонував свої рішення нагальних проблем області», – сказав Давид Арахамія.

За словами голови фракції, кандидат від «Слуги Народу» знається на проблемах округу, постійно зустрічається з людьми, розуміє їхні проблеми, а головне бачить шляхи їх вирішення.

З ініціативи Сергія Козиря розроблено Концепцію кластерного розвитку Бериславського і Каховського районів області. А основним пунктом передвиборчої програми кандидата в народні депутати є створення робочих місць на Херсонщині.

«Нам треба втримувати наших працівників тут в Україні, уповільнити їхній відтік за кордон та повертати наших людей, пропонувати їм роботу з достойною оплатою, з гідними умовами праці. Це можливо тільки при створенні нових підприємств. У своїй програмі Сергій Козир наголошує, що це мають бути підприємства переробки сировини», – додав Давид Арахамія.

Він також висловив упевненість, що, працюючи депутатом Верховної Ради, Сергій Козир буде корисним і своєму округу, і Херсонщині в цілому.

Нагадаємо, ЦВК призначила проміжні вибори народного депутата в одномандатному виборчому окрузі № 184 на 31 жовтня, адже в березні 2021-го народний депутат від цього округу склав свої повноваження.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy