Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Давид Арахамія анонсував аудит регіональних програм розвитку партії «Слуга Народу»

  • 4859
Давид Арахамія анонсував аудит регіональних програм розвитку партії «Слуга Народу»

Партія «Слуга Народу» проведе аудит програм розвитку регіонів, які презентували осередки перед місцевими виборами. Про це заявив голова політради партії та очільник фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія на форумі «Медіа-2021: реформи, виклики, можливості».

За його словами, це дозволить оцінити реальну роботу місцевих осередків.

«Коли в нас були місцеві вибори, в нас були презентації програм розвитку по кожній області. Як зазвичай буває? Зробили вибори, гарні буклети надрукували, вибори пройшли – все згорнули. В нас так не працює. В нас є аудит цих речей. І ми зараз плануємо, коли буде несесійний період, проїхати по всіх регіонах. Подивимося, що виконано, а що в процесі, а що взагалі не будуть робити. Це потрібно, щоб усі бачили в режимі реального часу, над чим осередки працюють», – сказав Давид Арахамія.

Він також звернув увагу, що за останній час партія більше фокусується на вирішенні регіональних проблем. Про це свідчить зокрема і створення Нацради громад.

«В регіонах є місцеві клани. Тому, лише коли людина з Києва приїжджає, вона може допомогти вирішити проблеми. Ми багато уваги приділяємо, щоб наші списочники та мажоритарники їздили в регіони, вивчали проблеми і допомагали їх вирішувати», – наголосив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy