Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Законопроєкт №5600 прибирає неправомірні пільги та податкові прогалини

  • 13016
Данило Гетманцев: Законопроєкт №5600 прибирає неправомірні пільги та податкові прогалини

Законопроєкт №5600, ухвалений Верховною Радою у першому читанні, не про підвищення податків, а про усунення прогалин в оподаткуванні та ліквідацію невмотивованих пільгових норм, які дозволяли тій чи іншій галузі платити менше податків до бюджету.

Про це заявив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю для Укрінформ. В цілому законопроєкт про рівність оподаткування, наголошує народний депутат.

«Зараз ми прибираємо неправомірні пільги, які з’явилися за минулих влад, коли кожен олігарх пролобіював для своїх бізнесів вигідні умови оподаткування – в сільському господарстві, в енергетиці, в надрокористуванні тощо. Це до питання, чому законопроєкт №5600 входить в антиолігархічний пакет», – зазначив Данило Гетманцев.

Він також спростував міф про те, що законопроєкт №5600 нібито забирає тютюновий акциз із бюджетів громад.

«Це ще один міф. Ніхто навіть не обговорює таку можливість. Йдеться лише про переведення адміністрування акцизу (тобто збору цього податку) з місцевого рівня (тобто з роздрібної мережі) на загальнодержавний (на рівень виробників). Це покращить платіжну дисципліну та дасть до бюджету плюс 2-3 млрд грн щороку. Але гроші не тільки залишаться в громадах, їх стане більше», – пояснив очільник податкового комітету.

Данило Гетманцев наголосив, що деякі норми законопроєкту підлягають доопрацюванню і він планує подавати низку правок до другого читання.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy